Jak podaje portl "Daily Mail", księżna Kate nie miała wątpliwości, co oznaczało pojawienie się aż 5 tęczy nad Zamkiem Balmoral w kilk dni po odejściu królowej Elżbiety II. Księżna Kate nie ma wątpliwości, że "królowa Elżbieta spogląda na nas". Te słowa padły z ust księżnej, gdy ona i William dziękowali wszystkim za zorganizowanie uroczystości pogrzebowych.

Wymowny znak

Książę William opowiedział, że nad Zamkiem Balmoral pojawiło się aż pięć tęczy. Niezwykłe zjawisko na niebie mocno go zaskoczyło. Wskazał, że nieczęsto można tam zobaczyć tęczę, a tym razem było ich aż pięć! Księżna Kate nie miała wątpliwości, że to znak, że "Jej Wysokość patrzyła na nas z góry".

Książę William przyznał, że z trudem był w stanie oddychać, kiedy w czasie pożegnania zobaczył pozostwionego w hołdzie dla królowej misia Paddingtona. Pocieszenie znalazł w rozmowie z obywtelami, których dotknęło odejście królowej Elżbiety II.

Dla wielu osób, pojawienie się na niebie tęczy było swoistym hołdem, jaki natura złożyła zmarłej monarchinii. Było to pożegnanie dla królowej, która zasiadała na brytyjskim tronie od 70. lat. Tęcze miały się również pojawić nad Zamkiem Windsor, gdzie spoczęła królowa. Widziało je 250 tysięcy żałobników.

Tęczę można było zobaczyć także nad Pałacem Buckingham w czwartek 8 września, a więc w dniu, kiedy odeszła kólowa Elżbieta. Co ciekawe, tęcze pojawiły się tu także w ubiegłym roku, kiedy zmarł ukochany mąż Elżbiety II - książę Filip.

A wy, co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Aura w ostatnich dniach nas nie rozpieszcza. Synoptycy nie mają złudzeń, już niebawem temperatura mocno poszybuje do góry

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Pojawiły się pierwsze prognozy pogody na Wszystkich Świętych. Synoptycy nie mają dla nas najlepszych wieści

O tym się mówi w Polsce: Marian Lichtman pogrąża wdowę po Krzysztofie Krawczyku. Sprawę stawia jasno. "Nie może być tak, że Ewa opływa w luksusy"

O tym się mówi na świecie: Książę Harry złożył królowi Karolowi III i królowej małżonce propozycję. Camilla słysząc to, opluła się herbatą. O co chodzi