Jej kariera muzyczna dość szybko złapała wiatr w żagle, a nastolatka zmienia się w gwiazdę na naszych oczach. Można przypuszczać, że wpływ na jej metamorfozy ma przepastny świat show-biznesu, który rządzi się własnymi prawami i skutecznie skraca dzieciństwo.

Viki Gabor jako blond Barbie?

Wiktoria Gabor przyszła na świat 10 lipca 2007 roku w Hamburgu. Obecnie, dzięki zwycięstwu w finale 17 konkursu piosenki Eurowizji dla dzieci, znana jest jako wokalistka, autorka tekstów, a także komponuje własne utwory.

Rok 2020 przyniósł Wiktorii sukces w postaci wydania studyjnego albumu pod tytułem "Getway (Into imagination)", natomiast w roku 2021 wydała singiel "Moonlight" i "Toxic love", a rok później ukazały się trzy kolejne utwory piosenkarki.

Media jednak zwróciły uwagę na jej najnowsze zdjęcie, jakie ukazało się na jej instagramowym profilu. Nastolatkę trudno jest na nim rozpoznać, gdyż ubrana jest w krótką, różową kurteczkę, biały top i różowe, połyskujące spodnie, a jej długie włosy lśnią jasnym blondem.

Dodatkowo na jej twarzy zagościł cukierkowy makijaż, oczy zdobią sztuczne rzęsy, a usta powiększone ma specjalnym makijażem. Padło pytanie, czy 15-letnia dziewczynka może wyglądać jak lalka Barbie. Jak wynika z opisu do zdjęcia, nowy wygląd wokalistki związany jest z zapowiedzią nowego singla.

Co sądzicie o szybkim dorastaniu Wiktorii?

To też może cię zainteresować: Do jednego ze szpitali trafiła kobieta w zaawansowanej ciąży. Była pod wpływem dopalaczy. Jej dziecka nie udało się uratować

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Złe wiadomości dla seniorów. Waloryzacja emerytur w 2023 roku może być niższa niż zakładano. Z czego to wynika