Podczas służbowej podróży prezydenta Andrzeja Dudy, niezmiennie towarzyszy mu małżonka, Agata Korhauser-Duda. Nie ulega wątpliwości, że pierwsza dama swymi stylizacjami mocno plusuje w oczach opinii publicznej.

Znawca mody ocenił prezencję i stylizację Agaty Kornhauser-Dudy

Oczywistym jest fakt, że prezydent Andrzej Duda ma szereg obowiązków i zajęć, także poza granicami naszego kraju.

Ostatnie jego podróże miały związek ze śmiercią i ostatnim pożegnaniem królowej Wielkiej Brytanii, podczas którego Agata Duda zaplusowała w oczach opinii publicznej swą wyważoną stylizacją.

Teraz Super Express donosi, że pierwsza dama odbyła w Stanach Zjednoczonych spotkanie z pierwszymi damami Litwy i Ukrainy. Z racji tego, że prezydenci w planach mieli debatę generalną 77. sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ, pierwsze damy Agata Duda, Diana Nausėdienė i Ołena Zełenska, odbyły debatę Trójkąta Lubelskiego.

Panie dyskutowały na tematy związane z edukacją w ich krajach, a także omówiły kwestię szkoleń, jakie prowadzone są przez medyków z Polski i Litwy dla lekarzy z Ukrainy. Specjalista od mody natomiast stwierdził, że Agata Duda wyglądała olśniewająco i mogłaby spokojnie pozować do zdjęcia na okładkę jednego ze znanych magazynów.

[...] Biały garnitur leżał na niej jak farba na obrazach Matejki - idealnie! Cóż za figurę ma nasza Agata! Do tego dobrała czarne obuwie, czarną bluzkę z dość sporym dekoltem oraz małą czarną kopertówkę. Look Agaty Dudy spokojnie mógłby pojawić się na każdej okładce magazynu mody na całym świecie. [...] - nie mógł się nachwalić Daniel Jackob Dale.

Faktycznie, wszystkie panie wyglądały adekwatnie, jednak Agata Duda najlepiej zdołała podkreślić swoje kobiece atuty, co na zdjęciach można zobaczyć TUTAJ.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Afera po pożegnaniu Elżbiety II. Jeden z polityków obecnych na uroczystościach, opublikował w sieci coś oburzającego. O co poszło

O tym się mówi: Agata Duda z pewnością się tego nie spodziewała na ostatnich uroczystościach królowej Elżbiety II. Co mogło zepsuć jej humor