To była dla wielu spora okazja na to, aby pojawić się w lokalnych i większych mediach. Okoliczności jednak były dość delikatną sprawą i dlatego też każdy z przybyłych uczestników pożegnania królowej, znalazł się na medialnym świeczniku.

Agata Duda miała na głowie niemal identyczny toczek, co inna pierwsza dama

Z racji tego, że na uroczystościach pojawiło się wiele pierwszych dam i głów państw, media nie omieszkały dokonać szeregu rankingów i ocen strojów, w jakich kobiety zjawiły się w opactwie westminsterskim.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Jaime Caroca (@xanm3)

Nasza pierwsza dama, Agata Kornhauser-Duda godnie reprezentowała nasz kraj stylizacją, która była w stu procentach adekwatna do poważnych okoliczności. Zarówno krój, jak i długość, czy kolor ubrania żony prezydenta, były doskonale wyważone, a uwagę zwracał także toczek z przysłaniającą nieco oczy woalką.

Takiego nakrycia głowy można było próżno szukać wśród obecnych w świątyni kobiet, dlatego też Agata Duda całkiem wyraźnie rzucała się w oczy.

W sieci pojawiło się mnóstwo zdjęć, na których widać polską parę prezydencką, którą umiejscowiono przed przedstawicielami rządu amerykańskiego. Nakrycie głowy naszej pierwszej damy okazało się ciekawym rozwiązaniem, jednak media wypatrzyły całkiem podobny toczek na głowie innej pierwszej damy!

Jak donosi "Super Express", niemal identyczne nakrycie głowy wybrała na ów dzień Brigitte Macron, pierwsza dama Francji!

Jak informował portal „życie.news”: Ukrainka, która oblała farbą rosyjskiego ambasadora dostaje pogróżki. Działaczka wyjaśnia co się naprawdę stało w poniedziałek podczas uroczystości

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Kuba Wojewódzki ma stanąć przed sądem za czyny sprzed roku. Czy celebryta odpowie za spowodowanie niebezpieczeństwa