Niedawno na ekranach pojawił się nowy program, w którym to Doda szuka dla siebie wymarzonego partnera. Teraz mieliśmy okazję obejrzeć już trzeci odcinek produkcji „Doda. 12 kroków do miłości”. Gwiazda spotkała się z dwoma mężczyznami. Jak potoczyły się randki?

Jak przebiegają randki Dody?

Pierwsza randka nie zrobiła na Dodzie żadnego wrażenia. Mężczyzna z Podkowy Leśnej, który starał się o względy gwiazdy totalnie nie przypadł jej do gustu. Artystka dodała, że nie czuła między nimi żadnej chemii, a mężczyzna nieustannie mówił o sobie.

Druga randka miała jednak zupełnie inny przebieg. Łukasz już przed spotkaniem poprosił Dodę, aby ta założyła na spotkanie długie spodnie i zakryte buty. Gwiazda domyśliła się, że czeka ją przejażdżka motorem. Para wybrała się na piknik do ruin zamku.

Co działo się za kulisami programu?

Gwiazda nie ukrywała, że Łukasz przypadł jej do gustu, jednak dostrzegła w nim pewną wadę. Mowa tutaj o krzywym zgryzie mężczyzny, a Doda od zawsze utrzymywała, że jej partner musi mieć idealny uśmiech. Co więcej, Dodę wystraszyła jeszcze profesja Łukasza. Podczas randki okazało się, że jest on ginekologiem.

Wokalistka od razu zaznaczyła, że na pewno nigdy nie pojawi się na wizycie u Łukasza. Mimo wszystko między Dodą, a adoratorem mocno zaiskrzyło, co gwiazda wyznała podczas rozmowy z psychologiem.

- On się rozkablowywał z mikrofonu. W ostatniej chwili zobaczyłam tylko, że on zapina spodnie. Mówię do niego: "Co ty tam sobie grzebiesz przy tym rozporku?". A on: "No chodź, to zobaczysz". To zapytałam: "A jest co oglądać?". A on: "Jest. Jak nie przyjdziesz, to się nie przekonasz" – wspominała Doda.

Jak informował portal "Życie News": ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKA POCHWALIŁA SIĘ POBYTEM W BARDZO LUKSUSOWEJ WILII. TAKICH ATRAKCJI MOŻNA WYŁĄCZNIE ZAZDROŚCIĆ. SAM BUDYNEK ROBI WIELKIE WRAŻENIE

Przypomnij sobie: ANNA KALCZYŃSKA ZASKOCZYŁA FANÓW NA INSTAGRAMIE NIESAMOWITYM ZDJĘCIEM. DZIENNIKARKA ZAPOZOWAŁA WRAZ Z UKOCHANĄ MAMĄ. MOŻNA IM POZAZDROŚCIĆ FIGURY

Portal "Życie News" pisał również: MAŁY A BARDZO NIEBEZPIECZNY. LATO W PEŁNI, A KLESZCZE CZYHAJĄ NA NAS NIEMAL NA KAŻDYM KROKU. SĄ SPOSOBY NA TO, BY UNIKNĄĆ UGRYZIENIA PRZEZ PAJĘCZAKA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: BARBARA KURDEJ-SZATAN BĘDZIE WSPÓŁPRACOWAĆ Z RAFAŁEM TRZASKOWSKIM. SZYBKO WYSZŁO NA JAW, CZYM ZAJMIE SIĘ AKTORKA. INTERNAUCI WYRAZILI GŁOŚNY SPRZECIW