Portal „Pomponik” podaje, że gwiazdy często znają przydatne triki na poprawienie swojej urody. Nie zawsze są też do tego potrzebne duże nakłady finansowe.

Tak też jest w przypadku optycznego powiększenia ust. Cennej porady w tej kwestii udzieliła zona znanego piosenkarza, Hailey Bieber.

25-letnia modelka jest jedną z popularniejszych w mediach społecznościowych ekspertek od makijażu. Jak radzi, należy zadbać o swoje usta stosując peelingi, a także balsamy czy pomadki ochronne.

Ich zdrowy wygląd będzie wówczas łatwo podkreślić konturówką. Celebrytka delikatnie wyjeżdża poza krawędzie używając koloru nude czyli naturalnego, nieco ciemniejszego niż kolor ust. Następnie rozciera ja lekko palcem i ponownie robi grubsze linie na środku dolnej i górnej wargi. Na sam koniec maluje usta bezbarwnym błyszczykiem.

Podobną metodę stosuje nasza rodzima celebrytka, Julia Wieniawa. Jak widać, obie skutecznie w ten sposób powiększają swoje usta.

Domowe sposoby na powiększone usta

Są też inne triki bez używania konturówki. Wiele kobiet masuje usta szczoteczką i wazeliną lub inną odżywka do ust. Niektórzy używają też maseczek z przypraw, na przykład cynamonu, imbiru czy pieprzu.

Na powiększenie ust są też specjalne ćwiczenia twarzy wśród których wymienia się robienie dzibków czy całusków.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Cała Polska szuka trójki nastolatków. Nikt nie wie, co stało się z Nikolą, Vanessą i Fabianem. Do dziś nie wrócili do domów i nie ma z nimi kontaktu

Jak informował portal „życie.news”: Poważne zmiany w "Pytaniu na Śniadanie". Zabraknie wieloletniej gwiazdy programu. Oto kolejne decyzje Joanny Kurskiej

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Małgorzata Rozenek-Majdan nie kryła oburzenia na Krzysztofa Skórzyńskiego. Nie pozostała mu dłużna. Co się dokładnie stało

Sprawdź również ten artykuł: Ministerstwo Zdrowia wprowadziło ważne zmiany. Dotyczą wszystkich dorosłych Polaków i zaczynają obowiązywać już dziś