Książę Harry i William odłożyli na bok swoje wzajemnie żale, aby we wtorek wieczorem zjeść kolację z rodziną królewską, podpowiadają raporty.

Według zagranicznych mediów, nowemu następcy tronu i jego bratu towarzyszyły ich żony, Kate i Meghan Markle, podczas posiłku w Pałacu Buckingham.

Czy tym razem doszło do pojednania zwaśnionych stron rodziny?

Podobno bracia byli w konflikcie po wybuchowym wywiadzie „Megxit” i księcia i księżnej Sussex z Oprah Winfrey, ale po śmierci ich babci stawiają na zjednoczony front.

Książę Harry, który dziś obchodzi 38. urodziny, przyleciał z Niemiec w zeszłym tygodniu, kiedy ogłoszono, że stan zdrowia królowej się pogarsza. Jednak nie zdążył pożegnać się z 96-latką na czas. On i Meghan dołączyli do księcia Williama i Kate, nowej księżnej Walii, w zamku Windsor i poszli na spacer w zeszły weekend.

Królewskie źródło powiedziało prasie, że książę Walii zaprosił Sussexes na nieoficjalne spotkanie

Powiedzieli: „Wszyscy jesteśmy bardzo wdzięczni — obie strony odkładają wszystko na bok dla królowej”. Według królewskiego eksperta Omida Scobie, zaproszenie księcia Williama do wspólnego pojawienia się o „11:00 godzinie” było ważnym momentem w ich związku. „To bez wątpienia znaczący moment w historii relacji między dwoma braćmi” – napisał na Twitterze Scobie.

To też może cię zainteresować: Nie milkną echa dymisji Jacka Kurskiego. Co jego odejście z TVP oznacza dla Zenka Martyniuka i wielu innch gwiazd

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ruszyły kontrole płatników abonamentu RTV. Pod lupą są głównie dwie grupy społeczne. Jakie kary grożą za używanie odbiorników bez opłaty