Jak przypomina portal "Jastrząb Post", Joanna Opozda i Antek Królikowski powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w sierpniu ubigłego roku. Ich związek nie tylko nie dotrwał do pierwszej rocznicy, ale nawet do narodzin ich synka Vincenta. Ostatnio, aktorka postanowła wibić szpilę nowej ukochanej męża. Czy Antek Królikowski odpowie na tę zaczepkę ze strony żony?

Emocje nadal nie opadły

Nie ulega wątpliwości, że relacja Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego, jest jedną z bardziej burzliwych i dostarczających tematów kolorowej prasie. Choć para wydawała się być razem szczęśliwa, niespodziewanie zaskoczyła nas informacją o rozstaniu. Niedługo po tym, jak ze sobą zerwali, gruchnęła wiadomość, że zdecydowali się wziąć ślub.

Niestety nawet huczne wesele i złożona w kościele przysięga, nie powstrzymała pary przed kolejnym rozstaniem, które nastąpiło jeszcze przed narodzinami ich wspólnego syna Vincenta. Przyczyną rozpadu związku miała być zdrada Antka Królikowskiego, który związał się z ich wspólną sąsiadką.

Choć początkowo para nie komentowała rozstania, dość szybko zaczęła się między nimi medialna przepychanka. Opozda i Królikowski zaczęli rzucać pod swoim adresem wzajemne oskarżenia. Ona zarzucała mu niepłacenie alimentów na syna, on jej zabranie pieniędzy z ich wspólnego konta i utrudnianie kontaktów z synem.

Joanna Opozda wbija szpilę ukochanej

Choć w ostatnim czasie konflikt między Joanną Opozdą a Antkiem Królikowskim nieco przycichł, aktorka zamieściła w sieci nagranie, na którym wbija szpilę partnerce swojego męża. We wtorek na InstaStory Opozda zamieściła fragment filmu dokumentalnego "Brigitte Bardot: Historia gwiazdy".

Skoncentrowała się na słowach Bardot: "Nigdy nikomu nie uwiodłam męża, nigdy nie odebrałam kobiecie męża. Nigdy". Trudno nie dostrzec w tym wyborze wyraźnego nawiązania do nowej wybranki Antka Królikowskiego.

InstaStory Joanny Opozdy/Instagram @Joanna Opozda
InstaStory Joanny Opozdy/Instagram @Joanna Opozda
InstaStory Joanny Opozdy/Instagram @Joanna Opozda

Myślicie, że Królikowski jakoś zareaguje na ten przytyk?

To też może cię zainteresować: Książę William miał poważne problemy ze zdrowiem. Królowa Elżbieta bardzo obawiała się o następcę tronu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Uczniów czekają kolejne zmiany w szkołach. Przemysław Czarnek wszystko zdradza

O tym się mówi: Rolnik z jednej z polskich wsi dokonał na swoim polu zaskakującego odkrycia. Od razu wezwał na miejsce służby