Książę William i cała jego rodzina zostali określeni jako przyszłość brytyjskiej monarchii. Mimo że jest drugi w kolejce do tronu, królewscy fani już domagali się, aby książę Cambridge ominął tron ​​​​księcia Karola.

Książę William jest również uważany za jednego z najpopularniejszych członków rodziny królewskiej. Tak więc większość jego fanów jest pod wrażeniem tego, co robi i co mówi. Zanim został pełnoetatowym starszym pracującym członkiem rodziny królewskiej, książę Cambridge współpracował z pogotowiem lotniczym.

Królowa obawiała się o następcę tronu. Czy będzie w stanie być królem, gdy zabraknie Karola?

Na kilka dni przed zrezygnowaniem z pracy tata trójki dzieci pomógł uratować życie młodego chłopca. „Są rzeczy w życiu, których nie chcesz widzieć. Wewnątrz poczułem, że coś się zmieniło. Naprawdę uderzyło mnie to kilka tygodni później. To było tak, jakby ktoś włożył klucz do zamka i otworzył go bez mojej zgody. Czułem, że cały świat umiera. Po prostu czujesz, że wszyscy cierpią, wszyscy cierpią. Nigdy wcześniej tego nie czułem” – powiedział książę William.

W tym czasie pojawiły się doniesienia sugerujące, że książę William zrezygnował z pracy z powodu tego, jak wpłynęło to na jego zdrowie psychiczne.

Traumatyczne doświadczenia księcia Williama w trakcie pracy są czymś, z czym ma do czynienia do dziś. W rzeczywistości niedawno wyznał rodzinie królewskiej, że cierpi na depresję. „Książę William ukrył swoją chorobę psychiczną przed pałacem, a teraz wewnętrzny krąg królowej Elżbiety jest przerażony, że nie będzie w stanie rządzić, gdy nadejdzie jego czas” – ujawniło nieujawnione źródło.

Nienazwane źródło nadmieniło, że dopiero niedawno sprawdziły się doniesienia o zmaganiach księcia Williama ze zdrowiem psychicznym. „Plotka była prawdziwa i William ją teraz potwierdził. Jego publiczne przyznanie się, że nadal cierpi, wstrząsnęło pałacem” – twierdziło anonimowe źródło.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Gwałtowne zmiany atmosferyczne uprzykrzą nam życie. Prognoza długoterminowa nie napawa optymizmem

O tym się mówi: Książę Harry ponownie zderzył się z królewską rzeczywistością. Ten zakaz bardzo go zabolał. Chodzi o mundur