Nie jest tajemnicą, że małżonkowie przez wszystkie lata trwania ich związku spędzali ze sobą niemal każdą chwilę.

Wciąż korzysta z pomocy specjalistów

Ewa Krawczyk, która zdobyła popularność medialną po śmierci męża, legendarnego muzyka Krzysztofa Krawczyka. Jak pamiętamy z wcześniejszych doniesień tabloidów, wdowa po artyście bardzo szybko stała się celebrytką.

Wciąż jest zapraszana na różne telewizyjne wydarzenia związane z jej mężem, często udziela wywiadów i promuje tabloid, w którym jakiś czas temu ukazał się dołączony do numeru w formie papierowej, krążek z największymi hitami Krzysztofa Krawczyka.

Ponadto z mediów wiemy, jak zaciekle walczy ze swoim pasierbem Krzysztofem Igorem Krawczykiem o majątek, który zapisany miał być jej w testamencie.

Teraz Super Ekspres donosi, że celebrytka gościła w programie "Taniec z Gwiazdami". Pojawiła się w odcinku, w którym jedna z par tańczyła do utworu jej zmarłego męża. Udzieliwszy później wywiadu, stwierdziła, że musiała wziąć tabletkę, aby nie płakać podczas występu. Dodała, że wciąż musi korzystać z pomocy specjalistów, gdyż nadal nie zdołała poradzić sobie z życiem w świecie bez ukochanego męża.

Jak donosi tabloid, celebrytka często przesiaduje nad grobem męża i nadal nie jest w stanie pogodzić się z jego stratą. Podczas wywiadu przyznała, że nadal liczy na pomoc lekarzy, których terapie jej pomagają - Nie poradziłam sobie. Ostatnich trzech miesięcy po jego śmierci w ogóle nie pamiętam. Nie pamiętam, co działo się w moim życiu. Ktoś mi mówi, że byłam tam czy tu – w ogóle tego nie pamiętam. Zresztą dużej poprawy też nie ma. Jest o tyle, że mogę wyjść, porozmawiać, mogę wyjść do ludzi - powiedziała Ewa Krawczyk po skończonym odcinku "Tańca z Gwiazdami".

To też może cię zainteresować: Wiadomo, kto najwcześniej opuścił posiadłość Balmoral, gdzie odeszła królowa Elżbieta II. Odpowiedź raczej nie będzie zaskoczeniem

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Król Karol III żegna się z matką. Wzruszające słowa o Krolowej Elżbiecie II

O tym się mówi: Książę Harry i Meghan Markle uczcili pamięć królowej Elżbiety II. Zrobili to w wyjątkowy sposób