Jak przypomina portal "Super Express", Agnieszka Chylińska jest jedną z najbardziej charakterystycznych artystek na polskiej scenie muzycznej. I choć od lat funkcjonuje w show-biznesie, wciąż jest w stanie zaskoczyć swoich fanów. Ostatnio ogromne emocje wywołało wrzucone przez artystkę zdjęcie. Metamorfoza mocno podzieliła fanów artystki.

Agnieszka Chylińska od lat na scenie

Agnieszka Chylińska rozpoczynała swoją przygodę z muzyką w zespole O.N.A. Potem zdecydowała się skoncentrować na solowych projektach. Przez lata przyzwyczaiła fanów do tego, że lubi eksperymentować ze swoim wyglądem i muzyką.

Ostatnio pochwaliła się w mediach społecznościowych wyjątkowym zdjęciem, które dość mocno podzieliło jej sympatyków. Na Instagramie Agnieszka Chylińska zamieściła swoją fotografię, na której widzimy ją z długimi, ciemnymi włosami.

Pod postem zaroiło się od komentarzy. Nie brakowało wyrazów zachwytu. "Petarda", "Olśniewająco", "Cudownie" - to tylko część komplementów, jakie pod swoim postem mogła przeczytać Agnieszka Chylińska.

Nie brakowało opinii, że Agnieszka Chylińska powinna "wrócić do takiego wizerunku". Nie wszyscy jednak się z tym zgadzają. Ich zdaniem, w obecnej odsłonie piosenkarka prezentuje się znacznie korzystniej i młodziej. "Uwielbiam Cię....ale w długich ciemnych włosach, wyglądasz niekorzystanie....i to nie hejt" - napisała jedna z wielbicielek Chylińskiej.

A wam, jak podoba się Agnieszka Chylińska w takim ciemno- i długowłosym wydaniu? A może wolicie ją w krótkich włosach o zmieniającej się co jakiś czas barwie?

To też może cię zainteresować: Wyższa temperatura w domu zimą, może nas słono kosztować. Powodem mają być nie tylko wysokie rachunki za ogrzewanie. Czy będą nam grozić mandaty

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Pierwszy w tym sezonie opad śniegu w Polsce jest już za nami. Gdzie zrobiło się biało. Czy to zapowiedź szybszego nadejścia zimy

O tym się mówi: W przyszłym roku na konta seniorów może trafić na 700 zł. Na dodatkowe pieniądze nie mogą liczyć jednak wszyscy emeryci