Gdy rodzina i przyjaciele przybywają do posiadłości Balmoral królowej Elżbiety II w krótkim czasie po jej śmierci, w czwartek, 8 września, wszyscy zauważyli absencję Meghan Markle.

W ocenie królewskiego korespondenta BBC Nicholasa Witchella, Meghan nie dotrzymała towarzystwa księciu Harry'emu w jego przybyciu do Szkocji, gdy pędził do babci, aby być przy niej na łożu śmierci.

Korespondent BBC, Nicholas Witchell, stwierdził na antenie: „Może nie być strasznie ciepło przyjęta, jeśli ma być całkowicie szczery”.

Czy Meghan obawiała się chłodnego przywitania ze strony rodziny królewskiej?

Było to stwierdzenie zupełnie odwrotne do słów dziennikarza Omida Scobie, uważanego za bliskiego przyjaciela rodziny Meghan i Harry'ego, który parę godzin wcześniej oznajmił, że para wybiera się do Szkocji.

Jednak Witchell oświadczał, że Meghan Markle pozostanie wieczorem w Londynie po finalnej „zmianie planu”, jak podają zagraniczne media.

Królewska korespondentka i nadawca Katie Nicholl także napomknęła, że Meghan rzekomo nie zaproszono do Balmoral, by towarzyszyła reszcie rodziny podczas czuwania przy królowej.

Dodała: „Powiedziała, że ​​innym razem pojedzie do Balmoral. Ale myślę, że to dość znaczące, że książę Harry podróżował do Balmoral sam, bez swojej żony”.

Jeden z magazynów ujawnił też, że księżna Sussex, Kate Middleton, także nie przybyła do Szkocji wspólnie z mężem, gdyż była widziana w Anglii, gdy odbierała ich wspólne dzieci ze szkoły.

Po odejściu Jej Królewskiej Mości Harry i Meghan wydali wspólne oświadczenie za pośrednictwem swojej strony internetowej „Archewell”, z czarnym kafelkiem, który brzmiał: „W miłości do Jej Królewskiej Mości Elżbiety II”, czytamy na stronie, dodając daty jej życia: „1926 - 2022.”

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Pilne alerty o zaginięciach nastolatków w różnych częściach kraju. Te informacje są bardzo niepokojące. Dlaczego dzieci masowo znikają bez śladu

O tym się mówi: Don Vasyl mocno reaguje na decyzję nowego prezesa TVP. Czym podpadł mu następca Jacka Kurskiego