Niezwykle ponure i tajemnicze zdarzenia związane z zaginięciami dzieci i młodzieży w całej Polsce, coraz skuteczniej spędzają sen z powiek zatroskanych rodziców i opiekunów. Gdzie się podziewają te wszystkie dzieci, które samowolnie opuściły swoje domy lub placówki opiekuńcze i do dzisiaj nie ma po nich śladu?

Facebookowy profil Stowarzyszenia Zaginieni Cała Polska pęka w szwach od ogłoszeń o zaginięciu dzieci!

14-letni Paweł Trojan z województwa pomorskiego zaginął 15 sierpnia bieżącego roku, gdy bez wiedzy opiekunów ośrodka wychowawczego w Debrzynie opuścił jego teren i zaginął bez śladu. Chłopiec ma około 160 cm wzrostu, jest szczupły i czarnowłosy, a jego uszy lekko odstają. Gdy zaginął, miał na sobie krótkie spodenki i biały t-shirt.

16-letnia Natalia Barbara Weltrowska zaginęła 23 sierpnia bieżącego roku wychodząc z domu w Kuźni Raciborskiej. Do teraz nie wiadomo gdzie się znajduje i jaki jest jej los. Dziewczynka ma 170 cm wzrostu, z rysopisu wynika, że jest niezwykle szczupłym dzieckiem. Na zwyczaj noszenia rozpuszczonych włosów, które są długości za ramiona i koloru ciemnego. Znakiem szczególnym, który jest bardzo ponury, są blizny na kończynach górnych i dolnych.

16-letni Vladyslav Denysenko, Bydgoszcz. Opuścił miejsce zamieszkania 2 września bieżącego roku po tym, gdy odbył kłótnię z ojcem. Do teraz nie wiadomo, gdzie się znajduje. Vladyslaw jest wysoki, ma 183 cm wzrostu, jest szczupły i ma włosy w kolorze ciemny blond. Nie stwierdzono braków w uzębieniu. Według informacji podanych w ogłoszeniu posiada przy sobie nieaktywny telefon komórkowy.

Województwo mazowieckie, 16-letnia Edyta Bąk opuściła miejsce zamieszkania nocą z 31 sierpnia na 1 września i do teraz nikt nie wie, gdzie się podziewa i co się z nią dzieje. Nastolatka ma 160 cm wzrostu, oczy koloru niebieskiego, jest szczupła, według informacji zawartych w ogłoszeniu waży 55 kg. Ma także długie, czarne włosy. Gdy wyszła z domu, w czasie zaginięcia miała na sobie czarne, przylegające spodnie, czarną bluzę z kapturem i buty w jasnym kolorze.

Policja w całej Polsce pilnie apeluje o pomoc w poszukiwaniach zaginionych dzieci. Każda informacja mogąca przyspieszyć odnalezienie poszukiwanych nastolatków jest na wagę złota.

Przypomnij sobie: AMERYKAŃSKIE SŁUŻBY INFORMUJĄ O NOWYCH PLANACH WŁADIMIRA PUTINA. WIADOMO JUŻ, NA CO CZAI SIĘ PREZYDENT ROSJI. CZY KOLEJNY REGION UKRAINY CZEKA KRYZYS

Portal "Życie News" pisał również: DAWID KWIATKOWSKI ZDOBYŁ SIĘ NA ZASKAKUJĄCO SZCZERE WYZNANIE. ULUBIENIEC NASTOLATEK WYZNAŁ, CZEGO DOPUŚCIŁ SIĘ W DZIECIŃSTWIE. UZNAŁ TO ZA WPADKĘ