Nie da się ukryć, że Dawid Kwiatkowski od lat może poszczycić się istnym uwielbieniem fanów, którzy licznie ściągają na jego koncerty. Wiele osób uważa go za prawdziwqe bożyszcze, a przy tym docenia jego skromność, wrażliwość i wielkie serce. Gwiazdor jest aktywny w mediach społecznościowych, publikując wiele ciekawych materiałów.

Ostatnio podczas sesji pytań i odpowiedzi na Instagramie Dawid Kwiatkowski – którego dzieciństwo nie należało do najłatwiejszych przez problemy jego mamy z uzależnieniem od alkoholu – postanowił zdobyć się na wręcz rozbrajającą szczerość. Co powiedział? Będziecie zaskoczeni!

Dawid Kwiatkowski o swoim największym wybryku z dzieciństwa. Gwiazdor przypomniał sobie, co spotkało go po najgorszej wpadce. O co chodzi?

Jeden z obserwatorów piosenkarza zadała mu pytanie o największą wpadkę, jaką zaliczył w życiu. Okazuje się, że nie ma ona żadnego związku z życiem zawodowym artysty, ani występami scenicznymi, co mogłoby w pierwszej kolejności przyjść na myśl.

Okazuje się, że wpadka ma związkiem z wybrykiem, którego dopuścił się Dawid Kwiatkowski w dzieciństwie. Jak każde dziecko wychowane na przełomie lat 90. i dwutysięcznych zbierał pokemony, karty, karteczki do segregatorów itp. Sytuacja finansowa w domu rodzinnym piosenkarza nie była łatwa, więc mama wyśmiała go, gdy poprosił o kupno paczki kart za 5 złotych. On po cichu włożył je do kieszeni.

Jak skończyła się cała sytuacja? Dawid nieopatrznie zaczął rozpakowywać skradziony łup na oczach mamy. Ta kazała mu iść do sklepu, przeprosić kasjerkę i zapłacić za karty pieniędzmi ze skarbonki. To sroga nauczka!

Instagram

Jak informował portal "Życie News": JACEK SASIN MIAŁ ORGANIZOWAĆ TAJNE SPOTKANIA W RESORCIE. CZY MATEUSZ MORAWIECKI MA SIĘ CZEGO OBAWIAĆ PRZEZ WICEPREMIERA. CO SIĘ DZIEJE MIĘDZY NIMI

Przypomnij sobie: TRUDNA SYTUACJA JEDNEJ Z BOHATEREK „ŚLUBU OD PIERWSZEGO WEJRZENIA”. AGNIESZKA WCIĄŻ NIE MOŻE DOCZEKAĆ SIĘ ROZWODU. NIE TRACI NADZIEI Z JEDNEGO POWODU

Portal "Życie News" pisał również: RODZICE MOCNO ZANIEPOKOJENI TYM, CO DZIEJE SIĘ NA LEKCJACH RELIGII. JEDNA Z FUNDACJI ODNOTOWAŁA DUŻĄ LICZBĘ NIEPRAWIDŁOWOŚCI. DZIECI NIE SĄ BEZPIECZNE

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: JEŚLI POSIADASZ PODOBNE CECHY MOGĄ BYĆ ONE JASNYM DOWODEM NA TO, ŻE PRZESZEDŁEŚ REINKARNACJĘ! WIELU Z NAS CHCIAŁOBY POZNAĆ SWOJE POPRZEDNIE WCIELENIE