Przeanalizowano wszelkie informacje na temat jej pogarszającego się stanu zdrowia, a także oświadczenia wydawane przez Pałac Buckingam.

Gdy Wielka Brytania opłakuje królową Elżbietę II i wita nowego władcę, Tomasz Lis drwi z rodziny królewskiej

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez The Mirror (@dailymirror)

Z prasy wiemy, na kiedy zaplanowane są uroczystości pogrzebowe, a także kto połowę swojego życia czekał na zostanie królem Wielkiej Brytanii. Król Karol III zasiąść ma na brytyjskim tronie, o czym także media na całym świecie rozpisują się rozlegle.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez BBC News (@bbcnews)

Tymczasem jeden z dziennikarzy w Polsce pozwolił sobie na niewybredne żarty skierowane w stronę rodziny królewskiej, która obecnie pogrążona jest w bólu po stracie matki, babci, prababci i najdłużej panującego monarchy.

Na swoim twitterowym profilu, dziennikarz Tomasz Lis rozpoczął serię mało zabawnych żarcików, opisujących między innymi relację między Meghan Markle a królową, oraz jej skutki, a także komentuje czas oczekiwania Karola na zostanie królem - Nikt w historii Wielkiej Brytanii nie był następcą tronu tak długo jak Karol. Dość perwersyjne, ponad pół życia czekać na śmierć matki, by spełniło się przeznaczenie - zadrwił Tomasz Lis, pod którego postem posypały się liczne, ganiące jego zachowanie komentarze.

Nazwano go "dziadersem", prymitywem i oznajmiono, że nie warto do Tomasza Lisa mówić per "pan", gdyż "po takich 'panach' dziadek na konia wsiadał".

Co o tym sądzicie?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zachowanie Meghan Markle nie spodobało się księciu Karolowi. Następca tronu ma już dość. O co poszło tym razem

O tym się mówi: Naukowcy biją na alarm. Do żywności wciąż dodaje się niebezpieczną dla zdrowia substancję. O czym mowa