Jak przypomina portal "Lelum", 49-letnia Katarzyna Sokołowska powitała w tym roku swoje pierwsze dziecko. Syn Iwo Lew przyszedł na świat 18 lipca i z miejsca skradł serca swoich rodziców. Jurorka "Top Model" i reżyserka pokazów mody od czasu do czasu dzieli się kadrami z pociechą, choć robi to dość ostrożnie. Tym większe emocje budzi każdy post, którego bohaterem jest Iwo.

Katarzyna Sokołowska długo na to czekała

Katarzyna Sokołowska nie ukrywa, że bardzo długo czekała na to, aby zostać mamą. Aby spełnić swoje marzenie, celebrytka skorzystała z metody in vitro. W wywiadzie udzielonym w programie "Dzień dobry TVN" stwierdziła, że "jest przygotowana do tej roli mentalnie od lat, wyobrażałam sobie ten moment, a teraz jestem szczęściarą".

Późne macierzyństwo Sokołowskiej spotykało się ze skrajnie różnymi opiniami. Nie brakowało zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych. Przyznała, że nie rozumie, dlaczego ludzie uzurpują sobie prawo do wygłaszania bardzo negatywnych i krzywdzących komentarzy. Zachęciła, żeby starać się cieszyć szczęściem innych, a nie niszczyć ich złym słowem.

Katarzyna Sokołowska pokazuje syna

Niedawno sympatycy Sokołowskiej mieli okazję zobaczyć jej synka Iwo. Reżyserka pokazów mody zadbała o to, aby nie zdradzić wizerunku swojej pociechy. Na zdjęciu widzimy rozkoszne małe stópki. "Szczęście" - napisała w komentarzu do fotografii Sokołowska.

Teraz Katarzyna Sokołowska pokazała, jak spaceruje z synkiem w Karkonoszach. Co prawda znów nie mieliśmy okazji zobaczyć twarzy chłopca, ale i tak internuci byli rozczuleni widokiem celebrytki tulącej z miłością swoją pociechę. "Pięny obrazek" - komentowali internauci, podkreślając, że mamy do czynienia ze świadomym macierzyństwem.

A jak wam się podoba?

To też może cię zainteresować: Kolejny pomysł rządu na wsparcie Polaków przed nachodzącą zimą. Pominięto blisko 800 tysięcy rodzin

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kolejne tajemnice Krzysztofa Krawczyka ujrzały światło dzienne. Nie wszyscy mieli tego świadomość

O tym się mówi: Minister Marlena Maląg poinformowała o wsparciu w wysokości 3 tysięcy złotych. Kto może liczyć na te środki