Jak przypomina portal "O2", Aida Kosjan-Przybysz dzieli się w mediach społecznościowych ze swoimi sympatykami radami i przewidywaniami. Nie inaczej było w momencie, kiedy rozpoczął się wrzesień. Wróżka zdecydowała się zdradzić, co czeka nas w najbliższych dniach. Kluczowe znaczenie ma data 9 września.

Przed nami miesiąc wyzwań

Wróżka Aida nie ma wątpliwości, że rozpoczęty niedawno wrzesień, będzie miesiącem wyzwań. To miesiąc, w którym będziemy "wchodzić na szczyty". Zdaniem Aidy, już 9 września zacznie się proces podsumowywania mijającego roku, którego koniec majaczy już gdzieś w oddali.

Zdaniem wizjonerki, w najbliższym czasie powinniśmy zadbać o to, aby tempo naszego życia nie było zbyt szybkie. Powinniśmy znaleźć czas dla siebie, zająć się samymi sobą. Aida podkreśla, że każdy z nas powinien podążać we własnym tempie, nie oglądając się na to, jak szybko poruszają się inni.

"Nie próbuj gonić nikogo, ani niczego" - wskazuje wróżka Aida, podkreślając, że naszej wędrówce powinna towarzyszyć świadomość każdego, stawianego przez nas kroku. Powinniśmy znaleźć w sobie wewnętrzną równowagę, która pozwoli nam również chłonąć piękno z otaczającego nas świata.

Pod postem wizjonerki pojawiło się wiele komentarzy, w których jej sympatycy dziękują jej za rady i spokój, jaki dają im jej wizje.

Aida Kosjan-Przybysz utrzymuje, że posiada dar jasnowidzenia, który przekazywany jest w jej rodzinie w linii żeńskiej. W jednym z wywiadów przekazała, że przez bardzo długi czas nie była świadoma swojego daru. Była przekonana, że to, coś, czym dysponują wszyscy.

Aida Kosjan-Przybysz/YouTube @Najnowsze Wiadomości 24h
Aida Kosjan-Przybysz/YouTube @Najnowsze Wiadomości 24h
Aida Kosjan-Przybysz/YouTube @Najnowsze Wiadomości 24h

Co sądzicie o wpisie wróżki Aidy?

To też może cię zainteresować: Największy sekret małżeństwa Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy ujawiony. Aktor sam się wygadał. To wyznanie zaskoczyło wiele osób

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Cyklon Peggy przyniesie całkowitą zmianę w pogodzie. IMGW wydało alerty. Czego możemy się spodziewać

O tym się mówi: Rząd szykuje spore zmiany dla właścicieli nieruchomości. Zapłacą nie tylko ci, którzy sprzedają swoją nieruchomość. O co dokładnie chodzi