Widzowie "Pytania Na Śniadanie" wpatrują się w ekran, gdy pojawiają się na nim domniemani kochankowie, jednak prowadzący śniadaniówkę nigdy nie wypowiedzieli się na temat prasowych doniesień oficjalnie.

Maciej Kurzajewski krótkim zdaniem wywołał u Kasi Cichopek nerwowy śmiech

Nic tak nie cieszy widza programu emitowanego na żywo, jak sensacyjna lub zabawna wpadka prowadzących, lub zaproszonego gościa. Wielokrotnie mogliśmy zobaczyć w internecie całe kompilacje krótkich filmików przedstawiających różnego rodzaju potknięcia i niespodziewane sytuacje, jak gwóźdź wbity w rękę Marzeny Rogalskiej.

Czasem prowadzący nie wiedzą, że są już na wizji, albo mikroporty z mikrofonami nie zostaną wyłączone na czas i możemy ujrzeć lub usłyszeć unikatowe chwile w studio, w których dziennikarze myślą, że "są sami". Czy to właśnie spotkało św. pamięci Kamila Durczoka, gdy mocno zdenerwował się z powodu ubrudzonego stołu?

Bywa też tak, że prowadzący wykazują się brakiem wiedzy, niepamięcią lub wyrwie się im coś, czego nie powiedzieliby na wizji po przemyśleniu tych słów. Maciej Kurzajewski, chcąc utożsamić się z gośćmi zaproszonymi do programu, krótko skomentował doniesienia prasowe o jego romansie z telewizyjna partnerką Katarzyną Cichopek. W studiu "Pytania Na Śniadanie" gościli Mariola i Piotr Huber z "Sanatorium miłości". Opowiedzieli o prasowych domysłach o tym, czy mieszkają ze sobą, czy też nie.

Gdy Hubert wspomniał, że prasa plotkuje o nich pod tym kontem, Maciejowi Kurzajewskiemu wyrwało się krótkie - o, to tak jak o nas - które na sekundę wryło w siedzenie Katarzynę Cichopek. Aktorka zaczęła wprawdzie się śmiać, lecz widzowie dostrzegli w jej reakcji, bardziej nerwowość niż rozbawienie.

Portal "Życie News" pisał również: MAŁY A BARDZO NIEBEZPIECZNY. LATO W PEŁNI, A KLESZCZE CZYHAJĄ NA NAS NIEMAL NA KAŻDYM KROKU. SĄ SPOSOBY NA TO, BY UNIKNĄĆ UGRYZIENIA PRZEZ PAJĘCZAKA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: BARBARA KURDEJ-SZATAN BĘDZIE WSPÓŁPRACOWAĆ Z RAFAŁEM TRZASKOWSKIM. SZYBKO WYSZŁO NA JAW, CZYM ZAJMIE SIĘ AKTORKA. INTERNAUCI WYRAZILI GŁOŚNY SPRZECIW