Jak przypomina portal "Lelum", Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są jedną z bardziej znanych par w polskim show biznesie. Choć uchodzą za zgraną i kochającą się parę, także im nieobece są spory i gorsze chwile. Ostatnio aktorka dała się ponieść emocjom i powiedziała, co naprawdę myśli o swojej drugiej połówce. Czym sobie zasłużyć Maciek Dowbor na opinię, że jest "najbardziej irytującym człowiekiem na świecie"?

Małżeństwo Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora

Nie ma wątpliwości, że Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są nie tylko jednym z bardziej znanych, ale także lubianych małżeństw w polskim show biznesie. Mają spore grono sympatyków, którzy pokochali ich za ogromne poczucie humoru i dystans do siebie. Ostatnio mieliśmy okazję zobaczyć wyprowadzoną z równowagi Joannę Koroniewską.

Ostatnio mieliśmy okazję zobaczyć Dowborów, jak jadą swoim samochodem. Za kółkiem usiadła Joanna, a jej mąż zajął miejsce pasażera. Maciej Dowbor dość szybko zaczął mieć uwagi do sposobu jazdy jego żony. Nie mogło przy okazji zabraknąć tak świetnie znanego każdemu kierowcy hasła "jak ty jedziesz!".

Potem było tylko gorzej. Maciej Dowbor pouczał ukochaną, że nie może jechać "dwoma pasami na raz". Upomniał ją, że nie upewniła się, "czy ktoś nie jedzie z lewej strony", a także wskazał, że będzie odpowiedzialna za uszkodzenie zawieszenia.

W końcu Koroniewska dała się ponieść emocjom i robiąc uwagę, że "najbardziej wkurzający facet na świecie… to facet na miejscu pasażera", zatrzymała samochód i wyrzuciła z niego męża. Ten stał na poboczu wyraźnie zaskoczony.

Lawina komentarzy

Pod postem zaroiło się od komentarzy, głównie kobiet, które nie raz znalazły się w podobnej sytuacji, co Koroniewska. Wiele pań przyznało, że zachowałoby się dokładnie tak samo, jak Joanna Koroniewska, inne szły zdecydowanie o krok dalej, wspominając o przyklejaniu plastra na usta swoich pasażerów komentujących ich styl jazdy.

Część komentatorów przypomniała, że Maciej Dowbor całkiem niedawno stracił swoje BMW na skutek zalania. "Biedny utopił swoje auto i teraz żona to wykorzystuje" - czytamy w jednym z komentarzy.

A wy, jakie macie zdanie na ten temat?

To też może cię zainteresować: Szybko została uznana za jedną z najbardziej urodziwych i utalentowanych aktorek w PRL-u. O jej romansie było głośno. Dziś wielu zazdrości jej kariery

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Tajemnicze zapalenie płuc zaniepokoiło lekarzy. Wreszcie udało się ustalić jego przyczynę

O tym się mówi: Naukowcy biją na alarm. Do żywności wciąż dodaje się niebezpieczną dla zdrowia substancję. O czym mowa