Jak podaje portal Pomponik, w ostatnim odcinku programu „Mam talent” jurorzy byli pod wrażeniem występu ukraińskiej, młodej dziewczyny. Jak się okazało, Maria Hnativ ma ogromny talent!

Niesamowity talent

Maria Hnativ jest związana z muzyką nieprzerwanie od szóstego roku życia. To właśnie wtedy rozpoczęła naukę w szkole muzycznej. 17 – letnia dziewczyna ma nie tylko talent wokalny, ale także potrafi grać na mandolinie, bandurze, gitarze i fortepianie.

Od czasu wojny na Ukrainie, Maria przebywa w Henrykowie pod Wrocławiem, u jednej z polskich rodzin. To właśnie oni zachęcili młodą Ukrainkę do udziału w programie „Mam talent”.

Wszyscy byli pod wrażeniem

Podczas programu Maria wykonała utwór zespołu Kalush Orchestra. Grupa wygrała tegoroczny konkurs Eurowizji. Co więcej, uczestniczka zadecydowała jednak, że wykona utwór w nieco inny sposób. Użyła do tego ukraińskiego instrumentu ludowego czyli bandury.

- Kiedy gram i śpiewam, czuję się bardzo lekko, Mogę opowiedzieć o swoich emocjach, o tym, co czuję, co we mnie kipi. Teraz jest wiele smutku. Martwię się o swoją rodzinę, która tam została. To nie jest łatwe – mówiła Maria.

Zarówno widzowie jak i jurorzy byli pod wrażeniem występu młodej Ukrainki. Wiele osób nie ma wątpliwości, co do tego, kto wygra najnowszą edycję „Mam talent”.

Jak informował portal "Życie News": ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKA POCHWALIŁA SIĘ POBYTEM W BARDZO LUKSUSOWEJ WILII. TAKICH ATRAKCJI MOŻNA WYŁĄCZNIE ZAZDROŚCIĆ. SAM BUDYNEK ROBI WIELKIE WRAŻENIE

Przypomnij sobie: ANNA KALCZYŃSKA ZASKOCZYŁA FANÓW NA INSTAGRAMIE NIESAMOWITYM ZDJĘCIEM. DZIENNIKARKA ZAPOZOWAŁA WRAZ Z UKOCHANĄ MAMĄ. MOŻNA IM POZAZDROŚCIĆ FIGURY

Portal "Życie News" pisał również: MAŁY A BARDZO NIEBEZPIECZNY. LATO W PEŁNI, A KLESZCZE CZYHAJĄ NA NAS NIEMAL NA KAŻDYM KROKU. SĄ SPOSOBY NA TO, BY UNIKNĄĆ UGRYZIENIA PRZEZ PAJĘCZAKA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: BARBARA KURDEJ-SZATAN BĘDZIE WSPÓŁPRACOWAĆ Z RAFAŁEM TRZASKOWSKIM. SZYBKO WYSZŁO NA JAW, CZYM ZAJMIE SIĘ AKTORKA. INTERNAUCI WYRAZILI GŁOŚNY SPRZECIW