Obecnie lwia część stylistów zgadza się, że wiek nie zakreśla żadnych barier w wyborze fryzury. Możesz wybrać dowolną fryzurę, która będzie pasować do Twojej twarzy, typu włosów i osobowości. Wyzwaniem, przed którym staje wiele starszych kobiet, jest pozostanie w swojej strefie komfortu z jedną fryzurą przez dziesięciolecia lub wybranie zbyt surowego stylu.

Najbardziej nowoczesne i odpowiednie cięcia i koloryzacje dla pań po 50. roku życia

Nic tak nie poprawia humoru, jak udana wizyta u stylisty. Warto znaleźć takiego, do którego chętnie będziemy wracać, aby dokonywać dobrych zmian w wyglądzie.

Aktualizowanie fryzury drobnymi sposobami co kilka lat może zdziałać cuda, dla kobiet w każdym wieku. Zmienia się nie tylko stan Twoich włosów, ale także Ty.

Średniowarstwowa fryzura z grzywką

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Valérie (@valerie_of_1965)

Przeważnie delikatnie obszerne krótkie i średnie fryzury u kobiet po 50. roku życia prezentują się lepiej, niż eleganckie. Ten warstwowy styl z subtelnymi refleksami jest pięknym przykładem.

Blond pierzasty Bob z wysokością na koronie

Pierzaste warstwy są zabawne i zalotne, zwłaszcza gdy są podniesione z tyłu, by stworzyć objętość.

Blond Pixie

Strzyżenie Pixie jest kultową propozycją dla starszych kobiet dzięki kombinacji swobody i zabawnego stylu. Pocieniowane warstwy to idealny sposób na dodanie tekstury i wymiaru do klasycznego cięcia, co jest wskazówką do zachowania młodzieńczego i zmiennego wyglądu.

O tym się mówi: Z życia wzięte. Mój mąż, z którym mieszkaliśmy 13 lat, zostawił mnie dla innej kobiety. Jest ode mnie o piętnaście lat młodsza

Zerknij: Przed nami premiera kolejnego sezonu "The Voice of Poland". Emocji nie zabraknie. To nagranie nie pozostawia, co do tego złudzeń