Jak przypomina portal "Super Express", Anna Bardowska zyskała ogromną popularność dzięki udziałowi w programie "Rolnik szuka żony", gdzie poznała swojego męża. Bardowska regularnie dzieli się w mediach społecznościowych szczegółami dotyczącymi swojego życia. Ostatnio przyszło jej opowiedzieć o dramacie, jaki spotkał jej bliskich. Poznajcie szczegóły!

Ania Bardowska opowiedziała o dramatycznych wydarzeniach

Ania Bardowska pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami, z którymi dzieli się różnymi szczegółami ze swojego prywatnego życia. Ostatnio nie miała dla nich dobrych wiadomości. Przekazała, że sobotniej nocy spłonął dom należący do jej kuzynki. Od razu ruszyła zbiórka środków dla poszkodowanej rodziny.

Ze strony, na której prowadzona jest zbiórka, dowiadujemy się, że rodzina z dwójką małych dzieci w porę uciekła z palącego się domu i są cali i zdrowi. Pożar dość szybko rozprzestrzenił się, nie dając rodzinie szans na to, aby uratowali swój dobytek. Do wybuchu ognia doszło w sobotę 27 sierpnia około godziny 23:50.

Aby odbudować dom, rodzina potrzebuje 200 tysięcy złotych. Do tej pory udało się uzbierać zaledwie 23 procent tej kwoty. Dlatego Anna Bardowska zdecydowała się zaapelować do swoich sympatyków, aby i oni, jeśli mogą wsparli zbiórkę pieniędzy, która pozwoli jej krewnym odbudować to, co zabrał im sobotni pożar.

Pożar w domu kuzynki Anny Bardowskiej/zrzutaka.pl
Pożar w domu kuzynki Anny Bardowskiej/zrzutaka.pl
Pożar w domu kuzynki Anny Bardowskiej/zrzutaka.pl

Wesprzeć zbiórkę możecie wchodząc na stronę, gdzie jest ona prowadzona (kliknij tutaj). Ważne, aby pogorzelcy zdążyli zabezpieczyć to, co zostało z ich domu przed jesienią i zimą, które zbliżają się wielkimi krokami.

Pomożecie?

To też może cię zainteresować: Katarzyna Cichopek chce wyznaczać nowe trendy. Prowadząca „Pytanie na śniadanie” zwróciła uwagę internautów szczegółem stylizacji rozwodowej

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kuba Wojewódzki podsyca plotki o swoim rychłym ojcostwie. Pierwszy odcinek nowego sezonu jego programu może ujawnić nowe informacje

O tym się mówi: Odszedł ceniony polityk i laureat Pokojowej Nagrody Nobla. Kondolencje płyną z całego świata