Kuba Wojewódzki zaczął promocje swojego programu. Do sieci trafił już zwiastun nowych odcinków, który niewiele pokazuje ale już wzbudza kontrowersje.

Portal „o2” podaje, że dziennikarz umiejętnie wykorzystał zainteresowanie jego życiem prywatnym by zachęcić do oglądania show.

Nowe odcinki

Pierwszy odcinek nowego sezonu zostanie wyemitowany już we wtorek 6 września o 22:40. Niepotwierdzone jeszcze informacje wskazują, że pierwszymi gośćmi będą nowi prowadzący „Dzień Dobry TVN” czyli Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński.

Na razie w zwiastunie nie było ich widać. Za to pojawił się w nim Kuba Wojewódzki z dziecięcym wózkiem co podsyciło plotki, że niedługo zostanie po raz pierwszy ojcem.

Internauci podchodzą jednak do tych zapowiedzi z dużą dozą ostrożności ponieważ dziennikarz znany jest z żartów. Wiele osób pamięta jak zapowiadał swoje odejście z TVN, do którego przecież nie doszło.

Sporo osób wierzy jednak, że to prawda. Kuba Wojewódzki ujawnił wiosną tego roku w programie śniadaniowym stacji, że jego nieznana mediom partnerka jest w drugim miesiącu ciąży.

Myślicie, że rzeczywiście coś jest na rzeczy? A może to tylko promocja show?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Zostało mało czasu dla kierowców z dużą liczbą punktów karnych. Jeszcze tylko przez kilkanaście dni będzie można je zredukować. W WORD-ach oblężenie

Jak informował portal „życie.news”: Niebywałe zdarzenie w Polsce. Dziadkowie stracili życie na miejscu, a wnuczek z obrażeniami trafił do szpitala. Policjanci ustalili przyczyny

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Małgorzata Rozenek-Majdan wytrwale przygotowuje się do debiutu w „Dzień Dobry TVN”. Gwiazdę wspiera dumny mąż. Czy poradzi sobie z wielkim wyzwaniem

Sprawdź również ten artykuł: Wiadomo, jak radzą sobie gwiazdy serialu „Malanowski i Partnerzy” po zakończeniu emisji. Jak potoczyły się kariery odtwórców lubianych detektywów