Jak przypomina portal "Pomponik", w poniedziałek 29 sierpnia ruszyła kolejna edycja programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Pierwszy odcinek przyniósł sporo emocji, które towarzyszyły zarówno widzom, jak i samym uczestnikom. Nie obyło się bez wpadek, a także docinków. Piasek pokusił się nawet o żart dotyczący rozwodu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Czy byli małżonkowie docenią dowcip?

Pisek zakpił z rozwodu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela

Jedną z par, która zaprezentowała się na parkiecie był duet Michał Mikołajczak i Julia Suryś. Zaprezentowali walca wiedeńskiego, który jednak nie spotkał się ze szczególnie ciepłym przyjęciem. Iwona Pavlovic narzekała, że aktor zbyt dużo tańczy górą, a za mało dołem. Przypomniała mu o trzymaniu ramy i poradziła, aby w czasie tańca "zamykał buzię".

Taniec pary skomentował również Andrzej Piaseczny, który postanowił przy okazji zażartować z rozwodu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. "Nasz program będzie trwał nieco krócej niż publiczny rozwód Cichopek-Hakiel, więc czas pana goni" - powiedział Andrzej Piaseczny, wyraźne rozbawiony swoim dowcipem.

Andrzej Piaseczny/YouTube @Pomponik
Andrzej Piaseczny/YouTube @Pomponik
Andrzej Piaseczny/YouTube @Pomponik

Entuzjazm widowni był nieco mniejszy. Choć dały się słyszeć pojedyncze chichoty, nie było powszechnego wybuchu śmiechu.

Jak poradziły sobie inne tańczące gwiazdy?

Jedną z par, która najbardziej zachwyciła jurorów, był jedyny męsko-męski duet Jacek Jelonek i Michał Danilczuk. O ich występie Czarna Mamba powiedziała, że "był to na razie najlepszy występ wieczoru". Pod wrażeniem byli również pozostali sędziowie.

Zasady "Tańca z gwiazdami" są nieubłagane i już pierwszego wieczora pożegnaliśmy pierwszą parę. W inaugurującym sezon tanecznego show odcinku, widzowie i jurorzy zdecydowali, że najgorzej poradzili sobie Łukasz Płoszajski z Wiktorią Omyłką.

Co sądzicie o żarcie Andrzeja Piasecznego? Kto waszym zdaniem zasłużył na odpadnięcie z programu w pierwszym odcinku?

To też może cię zainteresować: Zakonnik zielarz miał wizję dotyczącą Polski. Słowa ojca Klimuszko potwierdziły wiele innych przepowiedni. Co nas czeka

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wierni z jednej z polskich parafii muszą się zapożyczać, żeby pożegnać bliskich. W tym przypadku "co łaska" to sporo kwota

O tym się mówi: Oczy wszystkich były zwrócone na Agatę Kornhauser-Dudę. Pierwsza dama wybrała wyjątkową stylizację