Jak podaje portal "Pomponik", Sławomir Zapała największą popularność zyskał jako gwiazda "rock polo". Choć na początku faktycznie największe korzyści czerpał ze swojej działalności muzycznej. Okazuje się, że teraz znacznie większe dochody przynusi mu działalność reklamowa, prowadzenie różnego rodzaju programów, a także sprzedaż gadżetów.

Człowiek wielu talentów

Sławomir Zapała swoją działalność artystyczną zaczynał od aktorstwa. Jest absolwentem krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej. Jednak to nie wystepy aktorskie przyniosły mu największą rozpoznawalność, ale muzyka. Zapała stworzył charakterystyczny wizerunek sceniczny: wąsy i biały garnitur stały się jego znakiem rozpoznawczym.

Swoją muzykę Sławomir określa, jako "rock polo", ale niezależnie od tego, jaki gatunek muzyczny reprezentuje, wielu fanów świetnie bawi się przy jego utworach. W 2017 roku został gwiazdą sylwestra dwójki, gdzie porwał do tańca hitem "Miłość w Zakopanem". Potem posypały się kolejne propozycje.

Sławomir poprowadził wspólnie z żoną Kajrą program "Big Music Quiz" w TVP. W jesiennej ramówce Sławomir zadebiutuje jako gospodarz programu "Tak to leciało". I tym razem współtowarzyszyć będzie mu Kajra.

Tyle zarabia Sławomir!

Sławomir i Kajra nie mogą narzekać na brak pieniędzy. Ostatnio Sławomira możemy zobaczyć w kampanii reklamowej znanej platformy sprzedażowej, której wartość szacowana jest na około 250 tys. zł. Na tej platformie uruchomił również własny sklep, w którym sprzedaje gadżety związane z jego działalnością artystyczną.

Sławomir zarabia także na prowadzeniu programu śniadaniowego w ZOOM TV. Gra również w serialu "Na dobre i na złe". Z szacunków "Super Expressu" wynika, że roczne przychody Sławomira wynoszą nawet 700 tys. zł.

Spodziewaliście się, że Sławomir może cieszyć się takimi zarobkami?

To też może cię zainteresować: Zenek Martyniuk komentuje zaręczyny syna. "Jak sobie pościeli, tak się wyśpi"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Prezydent Andrzej Duda zabrał głos w sprawie 15. emerytury. Czy seniorzy moga liczyć na kolejny dodatek

O tym się mówi:Katarzyna Cichopek szczerze o stanie psychicznym po rozwodzie. "Dzieciaki potrzebują silnej, uśmiechniętej mamy"