Jak przypomina portal "Teleshow", Zenek Martyniuk nie raz musiał publicznie tłumaczyć się z wyskoków swojego jedynaka. Przez długi czas starał się też pomagać synowi. Wiele wskazuje jednak na to, że Zenek zdecydował się odciąć pępowinę, bo nawet nie wiedział, że jego syn po raz kolejny się zaręczył!

Szaleństwa Daniela Martyniuka

Nie da się ukryć, że Daniel Martyniuk to dość barwna i kontrowersyjna postać. Jedyny syn Danuty i Zenka Martyniuków nie raz udowodnił, że choć jest dorosły, to dojrzałości nadal mu brakuje. Na swoim koncie ma liczne problemy z prawem, internetowe przepychanki, awantury, a także publiczne pranie brudów w czasie rozwodu.

Teraz Daniel Martyniuk prowadzi znacznie spokojniejszy tryb życia, zdecydował się dokończyć naukę i znaleźć pracę. Zmiany nastąpiły również w jego życiu uczuciowym. Syn króla disco polo wrócił do swojej poprzedniej partnerki, Faustyny. Para w ubiegłym tygodniu zaręczyła się i jak można przypuszczać, już niebawem zacznie planować ślub.

Daniel Martyniuk i Faustyna/Instagram @faustynaaj
Daniel Martyniuk i Faustyna/Instagram @faustynaaj
Daniel Martyniuk i Faustyna/Instagram @faustynaaj

Jak na zaręczyny syna zareagował Zenek Martyniuk?

O zaręczynach syna, Zenek Martyniuk dowiedział się od "Twojego Imperium". Dziennikarze tygodnika zadzwonili do króla disco polo, pytając go o komentarz do sprawy. Muzyk nie krył zaskoczenia tym faktem.

"Nawet nie wiem, jak to komentować. Daniel jest dorosłym człowiekiem, a ja i żona nie wnikamy w jego wybory życiowe. Jak sobie pościele, tak się wyśpi" - powiedział Zenek Martyniuk, wskazując, że nie miał pojęcia o planach syna.

Zenek Martyniuk. Źródło: youtube.com
Zenek Martyniuk. Źródło: youtube.com
Zenek Martyniuk. Źródło: youtube.com

Co sądzicie o reakcji Zenka Martyniuka? Jak myślicie, czym jest podyktowana?

To też może cię zainteresować: Katarzyna Cichopek chce wyznaczać nowe trendy. Prowadząca „Pytanie na śniadanie” zwróciła uwagę internautów szczegółem stylizacji rozwodowej

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Watykan aż huczy od plotek. Czy papież Franciszek pójdzie w ślady swojego poprzednika i zrezygnuje z pontyfikatu

O tym się mówi: Banknoty warte więcej, niż wskazuje ich nominał. Można na nich sporo zarobić. Co decyduje o wartości kolekcjonerskiej