Jak podaje portal "Pomponik", Edward Kubacki był jednym z kuracjuszy 3. sezonu programu "Sanatorium miłości". Związał się z Hanną, jednak kiedy kobieta zaczęła mieć poważne problemy ze zdrowiem, zdecydował się wycofać z tej relacji i zakończyć związek. Co stało się dalej?

Zawirowania miłosne w życiu Edwarda Kubackiego

Edward Kubacki był uczestnikiem 3. sezonu "Sanatorium miłości". Choć emerytowanemu policjantowi nie udało się znaleźć miłości w programie, to udało mu się ją znaleźć po jego zakończeniu. Wiosną ubiegłego roku zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcie swojej wybranki, opatrując je komentarzem "Poznajcie moją Haneczkę".

Opisując swoje spotkanie z Hanną przyznał, że była to miłość od pierwszego wejrzenia. Kobieta napisała do niego, przyznając, że bardzo ujął ją wystepem w miłosnym show TVP. On zaproponował jej spotkanie, ona się zgodziła. "Od razu zaiskrzyło na 100 fajerwerek" - zapewniał.

Krytycznym momentem w relacji okazała się choroba Hanny. To właśnie wtedy Edward zdecydował się wycofać. Uczucie okazało się jednak silniejsze i para po rozstaniu dała sobie jeszcze jedną szansę. Edward tym razem poszedł na całość.

Będzie ślub!

Edward Kubacki zdradził w rozmowie z "Na Żywo", że zdecydował się oświadczyć Hannie. Wszystko odbyło się zgodnie z tradycją. Mężczyzna przykląkł i zapytał ukochanej, czy zostanie jego żoną. Ona się zgodziła.

"Od razu wiedziałem, że pierścionek przypadnie do gustu mojej Hani. Misterna robota i ma czerwone oczko" - powiedział uczestnik 3. sezonu "Sanatorium miłości". Edward zdradził, że chciałby, aby wesele odbyło się jeszcze w tym roku, choć jak przyznaje, wszystko zależy od tego, czy uda im się trafić na wolny termin w urzędzie.

Spodziewaliście się, że sprawy przybiorą taki właśnie obrót?

To też może cię zainteresować: Damian Michałowski przeżył chwile niepewności na drodze. To historia, która może się zdarzyć każdemu. Trzeba mocno uważać

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Barbara Kurdej-Szatan wyprowadzona z równowagi zaskakującym pytaniem. Odpowiedź aktorki natychmiast wywołała zamieszanie w sieci. Co powiedziała

O tym się mówi: Ostatnia decyzja królowej Elżbiety II potwierdza niepokojące doniesienia. Czy chodzi o kondycję monarchini