W ostatnim roku stan zdrowia królowej Elżbiety II widocznie się pogorszył. Wpłynął na to smutek wywołany śmiercią męża, zakażenie koronawirusem i problemy zdrowotne związane z kręgosłupem.

Wszystko to sprawiło, że monarchini musiała mocno ograniczyć publiczne udzielanie się i przekazać swoje liczne obowiązki młodszym członkom rodziny, w tym synowi, który ma przejąć tron Zjednoczonego Królestwa po jej śmierci. Wiele funkcji przejęła też księżna Kamila, książę William i jego żona Kate.

Portal „Jastrząb Post” podaje, że brytyjskie media obiegły kolejne niepokojące informacje w temacie zdrowia Elżbiety II, która obecnie wypoczywa w swojej posiadłości w Balmoral.

Jak się okazuje, królowa nie przyjedzie do Londynu by mianować nowego premiera po rezygnacji Borisa Johnsona co jest wydarzeniem bez precedensu.

Królowa Elżbieta II / YouTube: CBS This Morning
Królowa Elżbieta II / YouTube: CBS This Morning

Powodem są poważne problemy z poruszaniem się, które uniemożliwiają długie podróże i uczestniczenie w długo trwających wydarzeniach. Lekarze zalecają jej dalszy odpoczynek.

Z tego względu to właśnie nowy premier będzie musiał udać się do Szkocji by tam z jej rąk odebrać nominację na nowy urząd.

To smutna wskazówka odnośnie stanu zdrowia królowej. Myślicie, że jeszcze wróci do pełni sił?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Zostało mało czasu dla kierowców z dużą liczbą punktów karnych. Jeszcze tylko przez kilkanaście dni będzie można je zredukować. W WORD-ach oblężenie

Jak informował portal „życie.news”: Badanie USG maluszka w okresie płodowym wywołało rwetes w Internecie. Nazwana „diabelskim dzieckiem” dziewczynka ma już trzy lata. Jak wygląda dziś

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Wnętrza domu Krzysztofa Rutkowskiego powalają na kolana. Detektyw może się pochwalić naprawdę sporym bogactwem. Gwiazdor mieszka z rodziną jak król

Sprawdź również ten artykuł: W Polsce testowany jest nowy eksperymentalny program społeczny. Komu będzie przysługiwać bezwarunkowy dochód podstawowy. To 1300 złotych na miesiąc