Barbara Kurdej-Szatan bardzo szybko stała się jedna z ulubionych polskich gwiazd, jednak jej kariera stanęła pod znakiem zapytania po mocno wulgarnej i ostrej w tonie wypowiedzi na temat działań Straży Granicznej. Wpis na Instagramie dotyczący SG spotkał się z ogromna krytyką, a mimo przeprosin, które wystosowała gwiazda doszło do tego, że straciła rolę w „M jak Miłość”, a niektóre firmy wycofały się ze współpracy z aktorką.

Gwiazda do dziś nie ma najlepszej prasy, wykorzystuje jednak wiele okazji do tego, aby wypowiedzieć się na rozmaite tematy publicznie. Kurdej-Szatan była jedną z prelegentek powiązanego z Rafałem Trzaskowskim Campusu Polska zorganizowanego w Olsztynie. Tematem, który poruszyła były nienawistne komentarze i opinie, których doświadczyła właśnie po aferze związanej ze Strażą Graniczną.

Barbara Kurdej-Szatan o nienawiści, jaka spotkała ją po wpisie o działaniach Straży Granicznej. Aktorkę wyprowadziło z równowagi jedno pytanie. Co odpowiedziała?

Aktorka stwierdziła, że media prawicowe przekonują, iż ona sama buduje w tej chwili wizerunek ofiary, gdy kompletnie nie ma takiego zamiaru, a opowiada jedynie o tym, co spotkało ją po niesławnym poście na Instagramie. Wyjaśniła, że obawiała się o rodzinę i swoje bezpieczeństwo.

Redaktor serwisu Goniec, Jakub Bujnik zapytał aktorkę wprost, czy czuje się wykorzystywana do celów politycznych. Kurdej-Szatan zdenerwowała się i wypowiedziała mocne zdanie.

Nie wkładaj mi takich tytułów, które zaraz zamieścicie na swoich stronach. Ten mój cytat został wykorzystany politycznie. Czy ja się czuje, czy też nie, to jest fakt. Media robią takie tytuły, a później ludzie nie czytają artykułów, tylko skupiają się na tytułach. To straszne – stwierdziła aktorka.

Jak informował portal "Życie News": PEWIEN SPOSÓB NA WŁAŚCIWE NOSZENIE DELIKATNYCH SUKIENEK Z SATYNY I JEDWABIU ROBI NA TIK TOKU FURORĘ. DZIĘKI NIEMU ZAWSZE BĘDĄ DOPASOWANE DO CIAŁA

Przypomnij sobie: AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAK PRZESZŁA PRZEZ TRUDNE MOMENTY. DZIENNIKARCE TVN POMOGŁA BYŁA PARA PREZYDENCKA. CO ZROBILI JOLANTA I ALEKSANDER KWAŚNIEWSCY

Portal "Życie News" pisał również: KIEPSKIE WIEŚCI DLA MILIONÓW POLAKÓW. DOMOWE BUDŻETY WKRÓTCE MOGĄ SIĘ MOCNO USZCZUPLIĆ. SZYKUJĄ SIĘ KOLEJNE PODWYŻKI OPŁAT ZA MEDIA. ROSNĄ CENY WODY

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KATARZYNA NOSOWSKA NIE ZOSTAWIŁA SUCHEJ NITKI NA POLSKICH WŁADZACH ZA SYTUACJĘ NA ODRZE. ARTYSTKA DOŁĄCZYŁA DO GŁOŚNEGO APELU KRZYSZTOFA ZALEWSKIEGO