Damian Michałowski jest jednym z najbardziej znanych dziennikarzy w Polsce. Od 2020 roku prowadzi też z Pauliną Krupińską program śniadaniowy „Dzień dobry TVN”.

Nawet to jednak nie ustrzegło go przed poważna sytuacją na drodze. Portal „MSN” podaje, że został wplątany w stłuczkę, której towarzyszyły mocno niepokojące okoliczności. Wszystko opisał później w mediach społecznościowych apelując o ostrożność innych kierowców.

Nerwowe chwile na drodze

Dziennikarz ujawnił, że jadąc przez Warszawę zauważył dwa samochody zachowujące się w nietypowy sposób. Zmieniały pasy, hamowały i przyśpieszały w gwałtowny sposób.

Gdy Damian Michałowski wyprzedzał jeden z nich, nagle poczuł uderzenie z boku. Po zjechaniu wszystkich trzech samochodów na pobocze, okazało się w że kierowcami i pasażerami pozostałych pojazdów są obcokrajowcy.

Najpierw próbowali oni namówić go by od razu pojechać do warsztatu i naprawić szkody, a tym samym nie wzywać policji. Gdy dziennikarz się nie zgodził i zadzwonił po służby, panowie chcieli wsiąść do jego samochodu mówiąc, że w ich zepsuła się klimatyzacja. Ostatecznie jeden z samochodów odjechał, a drugi musiał zostać ze względu na rozładowanie akumulatora. Wszystko to pokazało, że cała sprawa jest mocno podejrzana.

Gdy policja przyjechała na miejsce po kilku godzinach, sprawa została profesjonalnie i bezpiecznie załatwiona, a dziennikarz mógł w końcu odetchnąć z ulgą.

„Dzielę się z Wami tą historią tak ku przestrodze, bo „na stłuczkę” to jedna z popularniejszych metod kradzieży samochodów. Choć czasami trzeba poczekać na policję, to naprawdę warto” – ostrzega prowadzący „Dzień dobry TVN”.

Zdarzyło się Wam coś takiego?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: W życie weszła zupełnie nowa ulga dla najstarszych Polaków. Seniorzy zyskają możliwość oszczędzenia nawet kilku tysięcy złotych. Jak można skorzystać

Jak informował portal „życie.news”: Wnętrza domu Krzysztofa Rutkowskiego powalają na kolana. Detektyw może się pochwalić naprawdę sporym bogactwem. Gwiazdor mieszka z rodziną jak król

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Małgorzata Rozenek-Majdan wytrwale przygotowuje się do debiutu w „Dzień Dobry TVN”. Gwiazdę wspiera dumny mąż. Czy poradzi sobie z wielkim wyzwaniem

Sprawdź również ten artykuł: Ewa Drzyzga ujawnia co myśli o przyszłości Edwarda Miszczaka. Prowadząca „Dzień Dobry TVN” podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat jego decyzji