Zawsze zarabiałam dla rodziny, a moja żona była gospodynią domową. Nie chciałem, żeby to tak wyszło...

Moja żona całkiem pasowała mi do roli gospodyni domowej. Ale potem strasznie mnie znudziła. Moja żona i ja żyliśmy stabilnie, szanowaliśmy się nawzajem, ale miłość już odeszła. Myślałem, że to normalna kolej rzeczy. Wszystko mi odpowiadało. A potem wszystko się zmieniło.

Nie mogłem oprzeć się tej pokusie

Pewnego dnia poszedłem z kolegami do baru i tam spotkałem Alę. Poznaliśmy ją i bardzo mi się spodobała. Była o 20 lat młodsza ode mnie. Jest taka piękna, urocza i zabawna. Istne marzenie. Zaczęliśmy się spotykać i wkrótce została moją kochanką.

Po dwóch miesiącach zdałem sobie sprawę, że nie chcę już okłamywać żony. Zdałem sobie sprawę, że w ogóle nie chcę wracać do żony po pracy. Uświadomiłem sobie, że bardzo kocham Alę i chcę, aby została moją żoną. Kilka dni później powiedziałem mojej żonie całą prawdę. Marta nie robiła skandali. Zachowywała się bardzo spokojnie i myślałem, że ona też przestała mnie już kochać i dlatego tak spokojnie wszystko przyjmowała. Dopiero teraz zdałem sobie sprawę, że tak naprawdę sprawiłem Marcie wiele bólu. Rozwiedliśmy się. Sprzedaliśmy mieszkanie, w którym mieszkaliśmy razem przez wiele lat.

Ala nalegała właśnie na sprzedaż domu, abym nie zostawiał ani jednej cegiełki z niego byłej żonie. Marta kupiła jednopokojowe mieszkanie, a ja z Alą kupiliśmy dwupokojowe.

Nie pomogłem mojej byłej żonie, nigdy nawet nie dałem jej pieniędzy. Chociaż wiedziałem, że nie ma pieniędzy i nie będzie mogła od razu znaleźć pracy. Ale wtedy tak naprawdę nie przeszkadzało mi to.

Nasi synowie kategorycznie w ogóle nie chcieli ze mną rozmawiać. Byli źli, że zdradziłem ich matkę i nie wybaczyli mi tego. Ale potem nie przeszkadzało mi to zbytnio, ponieważ moja ukochana Ala była w ciąży i nie mogliśmy się doczekać narodzin naszego dziecka. Gdy syn przyszedł na świat, wśród moich znajomych pojawiły się ostre spekulacje, czy aby na pewno to moje dziecko. Nie chciałem ich słuchać, ale równolegle Ala nagle zmieniła swoje zachowanie w stosunku do mnie. Zajęła się wyłącznie dzieckiem, często znikała z nim na długo z domu... Potem dowiedziałem się, że to nie jest mój syn, ale nie mogłem jej wyrzucić z mieszkania z dzieckiem na ręku.

Byłem pewien, że Marta przyjmie mnie z powrotem pod dach i do swojego życia, gdy zamykałem za sobą drzwi dwupokojowego mieszkania, które kupiłem po sprzedaży domu. Nie zastałem Marty w jej kawalerce. Sąsiedzi powiedzieli mi, że wyprowadziła się dwa miesiące wcześniej do innego miasta wraz z mężem. Ale jak to... Wyszła za mąż? To dokąd ja teraz pójdę...?

O tym się mówi: Anna Nicole Smith, znana modelka, która poślubiła 89-letniego bogacza i została bez spadku. Jej zagadkowe odejście budzi grozę

Zerknij tutaj: Nowe fakty w sprawie plotek o małżeńskiej niewierności księcia Williama. Czy Meghan Markle maczała w tym palce