Jednak jej życie było także opatrzone niektórymi sytuacjami tragicznymi i innymi, nieco skandalicznymi, takimi jak jej małżeństwo z mężczyzną, który był od niej o przeszło 60 lat starszy.

Modelka liczyła na majątek. Niestety, prócz krótkiej sławy nie zyskała nic

Urodzonej w Teksasie kobiecie udało się pokonać trudne okoliczności w dzieciństwie i młodości, by stać się jedną z najbardziej docenianych modelek i jedną z najbardziej adorowanych celebrytek.

Ludzie ubóstwiali nie tylko jej urodę, ale także dar. Marzyła o sławie i uznaniu do tego stopnia, że ​​osiągnęła większość zawodowych celów, jakie miała w swoim życiu: w 1993 roku nawet pozowała na okładkę męskiego magazynu rozrywkowego „Playboy” i rozpoczęła karierę aktorską w filmach.

Jednak jej życie było również naznaczone kilkoma okazałymi skandalami. Jednym z najbardziej popularnych było jej małżeństwo z Jamesem Howardem Marshallem, 89-letnim amerykańskim biznesmenem milionerem, którego poślubiła w 1994 roku w wieku 24 lat.

Do tego czasu kobieta doczekała się syna o imieniu Daniel, którego urodziła w wieku 17 lat i z którym przeniosła się do domu swojego nowego partnera. Niestety mężczyzna zmarł rok po ślubie i w testamencie nie zostawił niczego swojej najnowszej żonie.

Majątek mężczyzny przechodził w imieniu jego syna, więc modelka nie zawahała się skierować sprawy do sądu, aby pozyskać część spadku. W końcu jej się nie udało i fakt ten stał się wówczas aferą dla prasy. Pozorowane samobójstwo było wstrząsające.

Śmierć Anny Nicole w wieku 39 lat zatrwożyła wielu fanów jej życia osobistego i zawodowego, ponieważ kobieta pozostawiła precedens swoimi występami w telewizji i kinie, a także była wielką ikoną, która wciąż jest pamiętana przez fanów Playboya.

O tym się mówi: Maryla Rodowicz przeszła niesamowitą metamorfozę. Jak teraz wygląda

Zerknij: Ważny apel Ministerstwa Zdrowia do Polaków. Przedstawiciele resortu przekonują, że już we wrześniu może zabraknąć niektórych leków. Co się dzieje