Bez względu na to, ile masz lat, prawdopodobnie masz ochotę trzymać się przedmiotów, które nie pasują, ale pewnego dnia mogą. Eksperci radzą kobietom w wieku ponad 50 lat, aby pozbyły się każdej części odzieży, która im nie pasuje lub nie pasuje do nich przez przynajmniej ostatni rok, lub półtora roku.

Spodnie dla kobiety 50 + są eleganckie i podkreślają atuty kształtów

Piękno jest bez względu na wiek, a nawet gdy ma ponad pół wieku, w dalszym ciągu ma prawo do piękna. W szczególności w przypadku kobiet po pięćdziesiątce trzeba zadbać nie tylko o pielęgnację skóry i sylwetkę, ale także ubieranie się jest ważnym aspektem. Jednak kobietom w tym wieku często łatwo popaść w zgrzyt dotyczący stylizacji, zwłaszcza w aspekcie dopasowania spodni.

Noś luźne spodnie i unikaj legginsów

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata (@aga_outfit)

Dla eleganckich kobiet zawsze obowiązuje zasada ubierania się, czyli: nauczyć się wykorzystywać swoje mocne strony i unikać słabości. Zwłaszcza dla starszych kobiet poznanie ich wad i obejście ich to pierwszy krok do otwarcia odpowiedniego dopasowania. Wraz z wiekiem, szerokie krocze nogawki, zmiany kształtu nóg i inne problemy będą się pojawiać, dlatego w doborze spodni warto spróbować wybrać wersję luźną.

Noś długie spodnie i unikaj super szortów

Gdy kobieta osiągnie pięćdziesiątkę, winna opierać się na łagodnym i nastrojowym stylu w obszarze ubierania się i dopasowania, toteż typując jeden produkt, powinna zwrócić uwagę na ten aspekt. W szczególności przy doborze spodni należy zwrócić uwagę na długość, albowiem zaleca się unikanie krótszych super szortów.

O tym się mówi: Do niecodziennej sytuacji doszło na jednym z ostatnich pożegnań. Nieżyjąca kobieta przemówiła do żałobników

Zerknij też tutaj: Anna Nicole Smith, znana modelka, która poślubiła 89-letniego bogacza i została bez spadku. Jej zagadkowe odejście budzi grozę