Jak przypomina portal "Pomponik", w marcu tego roku Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili zaskakującą informację o swoim rozstaniu. Uznali, że po 17. wspólnie spędzonych latach, każde z nich pójdzie w swoją stronę. Teraz odliczają dni do rozprawy rozwodowej. Z doniesień medialnych wynikało, że para dogadała się, co do warunków rozwodu. Teraz mówi się, że Cichopek pójdzie za radą Macieja Kurzajewskiego i dobrze przygotuje się do rozprawy.

Zaskakujące rozstanie

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel uchodzili za parę idealną. Zresztą, sami skrzętnie dbali o kreowanie takiego właśnie wizerunku. Tym większym zaskoczeniem dla wszystkich była informacja o tym, że po 17. latach ich drogi definitywnie się rozchodzą. W oświadczeniu zapewnili, że to jedyne oświadczenie w sprawie ich rozstania.

Niedługo potem, Marcin Hakiel zdecydował się jednak opowiedzieć nieco więcej na temat kulisów rozpadu jego małżeństwa. Zasugerował, że przyczyną rozpadu ich związku była zdrada ze strony aktorki. Od razu zaczęto spekulować, że Cichopek ma romans z kolegą z pracy - Maciejem Kurzajewskim.

Ani Cichopek, ani Kurzajewski nie odnieśli się do tych rewelacji, nie potwierdzając tych doniesień, ani im nie zaprzeczyli. Oliwy do ognia dolały nagrania prywatnych rozmów Cichopek i Kurzajewskiego, które miał dostać również Marcin Hakiel.

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel/YouTube @Plotki 24h
Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel/YouTube @Plotki 24h
Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel/YouTube @Plotki 24h

Rozwód lada dzień

Przed Kasią Cichopek i Marcinem Hakielem pierwsza rozprawa rozwodowa. Ma się odbyć 25 sierpnia i mieć charakter zdalny. "Na Żywo" wskazuje, że para porozumiała się, co do opieki nad dwójką swoich dzieci, co zawarli w dokumencie podpisanym u notariusza.

Kasia Cichopek skorzystała z doradztwa Macieja Kurzajewskiego, który rozwód ma już za sobą. Za jego namową, wynajęła adwokata, który poprowadził rozwód Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz. Kurzajewski miał doradzić Cichopek, aby zadbała o wszystko i nie dała się zaskoczyć w sądzie.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski/YouTube @Magazyn Viva!
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski/YouTube @Magazyn Viva!
Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski/YouTube @Magazyn Viva!

Myślicie, że wystarczy jedna rozprawa, aby małżeństwo "Cichopków" się skończyło?

To też może cię zainteresować: Upały nie powiedziały ostatniego słowa. Temperatura wzrośnie do blisko 40 stopni. Co jeszcze przyniesą nam ostatnie dni wakacji

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Co oznacza biało-zielony nalot na ogórkach kiszonych lub wydobywający się z nich gaz. Kiedy można jeść ogórki kiszone, a kiedy lepiej tego nie robić

O tym się mówi: Lekarze ostrzegają. Pojawiła się nowa choroba, atakująca głównie małe dzieci. Jakie są jej objawy