Jak przypomina portal "Pomponik", w niedzielę 21 sierpnia Edward Miszczak i jego młodsza o 26. lat żona świętowali swoją pierwszą rocznicę ślubu. Z tej okazji Anna Cieślak zdecydowała się zamieścić w sieci wpis, w którym dość dyskretnie przypomniała o ważnym dla małżonków święcie.

Anna Cieślak i Edward Miszczak obchodzą pierwszą rocznicę ślubu

Choć wydaje się, że od ślubu Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak minęło niewiele czasu, para ma na swoim koncie już pierwszą rocznicę ślubu. Papierową rocznicę świętowali w niedzielę 21 sierpnia. Uroczystość odbyła się w kościele św. Anny w Krakowie. Na uroczystości, która do samego końca utrzymana była w tajemnicy, zjawiło się 200 gości, w tym wiele sław.

Edward Miszczak i Anna Cieślak/YouTube @Plotki Gwiazdy
Edward Miszczak i Anna Cieślak/YouTube @Plotki Gwiazdy
Edward Miszczak i Anna Cieślak/YouTube @Plotki Gwiazdy

Wśród weselników nie mogło oczywiście zabraknąć najbliższych państwa młodych, ale także gwiazd związanych ze stacją TVN, której dyrektorem programowym był jeszcze wówczas Edward Miszczak. I choć wiele osób życzyło zakochanym szczęścia, nie brakowało głosów, wieszczących szybki rozpad małżeństwa.

Czarnowidztwo części internautów się nie sprawdziło i para udowadnia, że jest ze sobą szczęśliwa, a różnica wieku nie stanowi dla nich najmniejszego problemu. Z okazji papierowej rocznicy, Anna Cieślak zamieściła w mediach społecznościowych wpis.

" Taki dzień dziś uroczysty. Życzę wszystkim dużo miłości" - napisała aktorka w komentarzu do zdjęcia, na którym widzimy ją w białej kreacji ze złotą obrączką połyskującą na jej palcu. Pod postem zaroiło się od postów z życzeniami miłości i kolejnych wspólnie spędzonych lat.

I my przyłączamy się do gratulacji, życząc małżonkom jeszcze więcej miłości i kolejnych szczęśliwych rocznic!

To też może cię zainteresować: Poważne zmiany w życiu Daniela Martyniuka. Jego ukochana pochwaliła się szczegółami w mediach społecznościowych

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Duchowny zdecydował się zrzucić sutannę dla swojej uczennicy. Jak ułożyło się ich wspólne życie

O tym się mówi: Część emerytek mogłaby otrzymać dwa świadczenia. Kogo dotyczyłyby zmiany i jakie są szanse na ich wprowadzenie