Jak podaje portal "O2", ksiądz Maciej poznał swoją ukochaną w szkole. On uczył tam religii, ona była uczennicą klasy maturalnej. Były już duchowny postanowił zdradzić, jak wyglądały początki znajomości, która całkowicie odmieniła jego życie. Poznajcie tę niezwykłą historię!

Zrezygnował z sutanny dla swojej uczennicy

Maciej był księdzem, który dla miłości zdecydował się porzucić stan duchowny. Swoją historią dzieli się w mediach społecznościowych, a jego proifil cieszy się sporym zainteresowaniem. Tylko na Instagramie może się pochwalić blisko 25 tys. obserwatorów. Od momentu, kiedy jego życie diametralnie się zmieniło, minęło już ponad 4 lata.

Różaniec, ksiądz/YouTube @Ksiądz z osiedla

O tym, jak wyglądały początki relacji z jego obecną żoną, były duchowny opowiedział na TikToku. Swoją ukochaną poznał w jednej z klas maturalnych, którą uczył w jednej ze szkół średnich. Były już ksiądz podkreślił, że Karolina była dziewczyną przykuwającą uwagę i nie chodziło tylko o jej wygląd. Urzekła go swoją radością i nastawieniem do świata.

Potem znajomość przeniosła się do sieci. Karolina i Maciej zaczęli wymieniać ze sobą wiadomości za pośrednictwem mediów społecznościowych. "Później okazało się, że zaiskrzyło między nami" - dodał były duchowny, który wspólnie ze swoją ukochaną wychowuje synka.

Powody odejścia

Maciej przyznał, że miłość nie była jedynym, co pchnęło go do decyzji o wystąpieniu ze stanu duchownego. "Samotność, rozczarowanie, obłuda wśród księży, ale także i chęć posiadania rodziny" - wyjaśnił w jednym z wpisów były ksiądz, podkreślając, że nawet jeśli nie zakochałby się w Karolinie i tak zdecydowałby się na odejście.

Duchowny/YouTube @Archidiecezja Łódzka
Duchowny/YouTube @Archidiecezja Łódzka
Duchowny/YouTube @Archidiecezja Łódzka

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Masowa żałoba w kraju. Mieszkańcy okolic Odry wciąż nie wierzą w ostatnie wydarzenia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Odeszła znana aktorka, która zagrała w jednym z najpopularniejszych seriali komediowych. Z całego świata płyną wyrazy współczucia

O tym się mówi: Część emerytek mogłaby otrzymać dwa świadczenia. Kogo dotyczyłyby zmiany i jakie są szanse na ich wprowadzenie