Jak przypomina portal "Super Express", w ostatnim czasie dużo mówiło się o tym, że Daniel Martyniuk i jego ukochana Faustyna coraz poważniej myślą o wspólnej przyszłości. Zaczęto nawet spekulować na temat ślubnych planów pary. Teraz wszystko stało się jasne. Faustyna pochwaliła się imponującym pierścionkiem.

Daniel Martyniuk zdecydował się na ważny krok

O życiu Daniela Martyniuka prasa plotkarska rozpisuje się od lat. Syn Zenka i Danuty Martyniuków nie stronił od problemów. Chłopak co rusz pakował się w kolejne skandale i problemy z prawem. Dużo miejsca poświęcano również rozpadowi jego pierwszego małżeństwa z Eweliną. Teraz media żyją ważną decyzją, jaką podjął syn króla disco polo.

Od pewnego czasu serce Daniela Martyniuka jest zajęte. Po rozwodzie zaczął się spotykać ze swoją dawną miłością - Faustyną. Już od jakiegoś czasu spekulowano, że para ma poważne plany dotyczące wspólnej przyszłości. Na fali tych plotek, Zenek Martyniuk zdobył się nawet na deklarację, że nie zamierza dawać na kolejne wesele syna ani grosza.

Na słowa przyszłego teścia zaragowała Faustyna, która zadeklarowała, że nie chce pieniędzy Zenka, a wesele wyprawi sama lub ze wsparciem swoich rodziców, którzy zawsze ją wspierają. Okazuje się, że już niebawem mogą ruszyć przygotowania do wesela, bo Daniel Martyniuk postanowił oświadczyć się ukochanej.

Daniel Martyniuk i Faustyna/YouTube @60celine
Daniel Martyniuk i Faustyna/YouTube @60celine
Daniel Martyniuk i Faustyna/YouTube @60celine

Ukochana Daniela Martyniuka pochwaliła się pierścionkiem

Wiele wskazuje na to, że Daniel Martyniuk zdecydował się przenieść swoją relację z Faustyną na poziom znacznie poważniejszy i wręczył ukochanej zaręczynowy pierścionek. Faustyna zdecydowała się zamieścić w mediach społecznościowych zdjęcie pierścionka z dopiskiem "I say yes" (ang. "powiedziałam tak").

Na zdjęciach widać szczęśliwych i świeżo upieczonych narzeczonych, a także pierścionek, jaki podarował ukochanej Daniel Martyniuk.

Daniel Martyniuk i Faustyna/Instagram @faustynaaj
Daniel Martyniuk i Faustyna/Instagram @faustynaaj
Daniel Martyniuk z Faustyną/Instagram @faustynaaj

Pierścionek zaręczynowy/Instagram @faustynaaj
Pierścionek zaręczynowy/Instagram @faustynaaj
Pierścionek zaręczynowy/Instagram @faustynaaj

Narzeczonym serdecznie gratulujemy!

Myślicie, że tym razem będzie to miłość do końca życia?

To też może cię zainteresować: Duchowny zdecydował się zrzucić sutannę dla swojej uczennicy. Jak ułożyło się ich wspólne życie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Część emerytek mogłaby otrzymać dwa świadczenia. Kogo dotyczyłyby zmiany i jakie są szanse na ich wprowadzenie

O tym się mówi: Ewa Krawczyk zabrała głos w sprawie swojego zdrowia. Wszystko po informacjach, że wdowa po piosenkarzu trafiła do szpitala