Jak podaje portal "Wirtualna Polska", jakiś czas temu mediami wstrząsnęła informacja o tym, że Ewa Krawczyk trafiła do szpitala. Wdowa po Krzysztofie Krawczyku miała zostać znaleziona w kałuży krwi. Co na ten temat powiedziała sama zainteresowana?

Niepokojące doniesienia na temat stanu zdrowia Ewy Krawczyk

W miniony piątek jeden z portali internetowych podał informację, że Ewa Krawczyk miała zotać znaleziona w kałuży krwi. Relacjonowano, że makabrycznego odkrycia miał dokonać ogrodnik i natychmiast wezwał do wdowy po Krzysztofie Krawczyku pogotowie. Z artykułu dowiedzieliśmy się również, że stan Ewy Krawczyk był na tyle poważny, że konieczna okazała się hospitalizacja.

Omdlenie miało być wynikiem silnych emocji, jakie towarzyszą Ewie Krawczyk w czasie pisania książki o jej zmarłym mężu. Jeden z rozdziałów dotyczy faktu, że parze nigdy nie było dane doczekać się wspólnego potomka. Wdowa po piosenkarzu nie ukrywała, że jedyną szansą na macierzyństwo było dla niej in vitro, jednak jej mąż, jako zagorzały katolik, wykluczał tę opcję.

Nie bez znaczenia miało być również zawrotne tempo prac nad książką, która na księgarskie półki ma trafić już jesienią tego roku. Intensywna praca miała być wynikiem chwilowej niedyspozycji zdrowotnej Ewy Krawczyk. Okazuje się jednak, że doniesienia te, miały niewiele wspólnego z prawdą.

Ewa Krawczyk/YouTube @Ciekawe Wydarzenia
Ewa Krawczyk/YouTube @Ciekawe Wydarzenia
Ewa Krawczyk/YouTube @Ciekawe Wydarzenia

Oświadczenie Ewy Krawczyk

Do rewelacji na temat swojego stanu zdrowia i hospitalizacji, postanowiła się odnieść sama zainteresowana. We wpisie w mediach społecznościowych zapewniła, że "miewa się bardzo dobrze, wręcz szczęśliwie". Wdowa po Krzysztofie Krawczyku zaprzeczyła, że musiała trafić do szpitala.

Obecnie wypoczywa z bliskimi. Na koniec dodała, że życzy wszystkim takiego zdrowia, jakie sama posiada. Faktycznie, na nagraniu wdowa po Krzysztofie Krawczyku z pewnością nie wygląda na osobę chorą.

Co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Zaskakujące doniesienia na temat ślubu Lecha i Marii Kaczyńskich obiegły media. Przez wiele lat nikt o tym nie wiedział

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jarosław Jakimowicz ostro o Pawle Delągu. Prezenter zamieścił homofobiczny wpis o aktorze, który wywołał prawdziwą burze w mediach. O co chodzi

O tym się mówi: Jedna z agencji turystycznych zachęca do wycieczek na Ukrainę. Oferta może zaskakiwać