Portal „Pomponik” podaje, że Jarosław Jakimowicz oburzył się słowami Pawła Deląga i postanowił go zaatakować wyciągając sprawy z przeszłości. Sprawa jest dosyć szokująca i została negatywnie odebrana przez internautów.

Skandaliczny wpis

Cała sprawa zaczęła się od wywiadu Pawła Deląga, który podczas wywiadu wspomniał o filmie „Młode wilki”, w którym zagrał właśnie między innymi z Jarosławem Jakimowiczem.

Uznał on, że produkcja choć kultowa nie wpłynęła na jego karierę i przy okazji zadrwił z osiągnięć kolegi po fachu, który teraz karierę robi w TVP Info co jest negatywnie postrzegane przez środowisko.

Jarosław Jakimowicz nie pozostawił tego bez odpowiedzi i w mediach społecznościowych opublikował ostry wpis o dosyć homofobicznym charakterze.

„Deląg pięknie. Widzę, że zostało ci coś z filmowego GIEROJA, którym nigdy nie byłeś i nie będziesz w życiu. Dlaczego? Bo jesteś oszustem. Oszukujesz bliskich, dalszych widzów i fanów” – napisał prezenter.

W dalszej części wpisu napisał, że aktor jest gejem i określił go między innymi mianem „Pedelong”. Do tego zagroził, że ujawni listę mężczyzn, z którymi się spotykał na przestrzeni ostatnich trzydziestu lat. Obraził też przy okazji całe środowisko osób biseksualnych.

Jarosław Jakimowicz już usunął wpis z Instagrama po tym jak internauci negatywnie zareagowali na jego słowa uznając, że orientacja seksualna jest prywatną sprawą każdego człowieka.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Gwiazdy składają wyrazy współczucia bliskim Piotra Balickiego. Prezenter programów rozrywkowych odszedł w młodym wieku. W sieci liczne wspomnienia

Jak informował portal „życie.news”: Wyprawa na grzyby może skończyć się mandatem. O tym warto pamiętać przed wyprawą do lasu

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Czym na początku zajmowały się największe polskie gwiazdy. Profesje Justyny Steczkowskiej, Joanny Kulig i innych mogą być zaskakujące

Sprawdź również ten artykuł: Pewien sposób na właściwe noszenie delikatnych sukienek z satyny i jedwabiu robi na Tik Toku furorę. Dzięki niemu zawsze będą dopasowane do ciała