Całkiem nowe informacje dotyczące najbardziej popularnych osobistości w polskim show – biznesie. Małgorzata Rozenek zakończyła spór z Kubą Wojewódzkim? Wszystko na to wskazuje! O co chodzi? Fani są ciekawi, jak sytuacja potoczy się dalej!

Zarówno Małgorzata Rozenek, jak i Kuba Wojewódzki bez cienia wątpliwości mają swoją ogromną rzeszę fanów, którzy zawsze ich wspierają niezależnie od okoliczności. Trzeba przyznać jednak, że oboje potrafią bronić swego i są dość mocnymi osobowościami.

Kiedy Małgorzata Rozenek publicznie przyznała, że marzy o tym, aby być prowadzącą popularnej śniadaniówki “Dzień Dobry TVN”, wiele osób trzymało kciuki za ten ambitny plan, lecz niestety pewna grupa osób dosłownie ją wyśmiała. Do tej drugiej części należy także wspomniany wcześniej prezenter i dziennikarz, Kuba Wojewódzki.

Mężczyzna bez skrupułów przyznał, że śmieszy go owy pomysł, co spowodowało napiętą atmosferę między nim a Małgorzatą Rozenek – Majdan. Niebawem jednak... zasiądzie na kanapie u Kuby w programie! Co takiego się stało? Czy spór został zażegnany?

Małgorzata Rozenek u Kuby Wojewódzkiego w programie! Tego nikt się nie spodziewał!

Jak donoszą media, w pierwszym odcinku nowego sezonu programu Kuby Wojewódzkiego będzie się działo! Na kanapie zasiądzie nikt inny, jak sama Małgorzata Rozenek. Wraz z nią prawdopodobnie jej przyszły partner telewizyjny (bowiem jej kariera jako prowadząca śniadaniówkę także prawdopodobnie będzie miała miejsce) - Krzysztof Skórzyński.