Historia Magdy może zaskoczyć naprawdę wiele osób, które od lat bezskutecznie szukają swojej drugiej połówki. Kobieta postanowiła, że będzie się umawiać na randki z Internetu – okazuje się, że tkwi w tym już osiem lat! Była już na ponad stu randkach, jakie są tego zalety? Koniecznie przeczytaj!

Magda jest 35 - letnią rozwódką, która z byłym mężem doczekała się dziecka. Z uwagi na fakt, iż synem opiekują się z jego ojcem na zmianę, to ma dwa wolne weekendy w miesiącu. Kobieta postanowiła wykorzystać tę okoliczność na... randkowanie!

Magda postanowiła, że zacznie ogłaszać się na portalach randkowych – z reguły poleca siebie jako osoba towarzysząca na wesela, gdyż uwielbia ten klimat: zarówno od strony tańca, jak i muzyki czy jedzenia. O sobie mówi, że potrafi się zachować, wygląda też dobrze.

Ma za sobą ponad 100 randek!

Tak, to prawda! Jak to bywa z weselami, chcąc zaprosić nieznaną osobę jako towarzyszkę przed imprezą wypada się spotkać i porozmawiać oraz poznać bardziej. Magda w ten sposób była już na ponad stu randkach oraz weselach!

Poza weselami szuka także partnera na życie, a jej poniższe wymagania - choć wydają się normalne - wywołują nierzadko oburzenie ze strony mężczyzn. Dlatego niestety od ośmiu lat nie znalazła jeszcze stałego partnera.

- Ja pracuję i ty też musisz pracować, ja mam auto i ty też musisz je mieć, ja mam zainteresowania i dobrze, byś ty też miał pasje, ja nie piję alkoholu i dobrze, żebyś też go nie nadużywał, ja jestem niezależna finansowo i ty też musisz mieć swoje pieniądze. - brzmią wymagania kobiety.