Nietypowa sytuacja po jednym z wesel zszokowała wszystkich. Para Młoda miała odbyć romantyczną noc poślubną, a skończyli... na posterunku policji! Ta para nie zapomni swojego wesela do końca życia! Koniecznie przeczytaj tę historię.

Noc poślubna, choć powoli przechodzi do historii i staje się tylko wypowiadanym hasłem wciąż budzi sporo emocji. Mimo iż zdecydowana większość par po swoim ślubie i imprezie weselnej od razu idzie spać, tak jednak przyjęło się mówić, iż spędzą ze sobą romantyczne chwile podczas owej nocy.

Niektórzy jednak faktycznie mają w planach, aby tuż po weselu udać się w jakieś miejsce z dala od reszty osób i pobyć tylko we dwoje. Tak też było w przypadku tej pary, która planowała spędzić fantastyczny czas, a wylądowali na posterunku policji!

Zapamiętają swoje wesele do końca życia!

Pewna para opowiedziała o swojej nocy poślubnej. Młodzi zdecydowali się od razu po imprezie polecieć do Dubaju, lecz ich miłosne wybryki sprawiły, że goście z hotelu wezwali na miejsce policję!

- Byliśmy tak rozemocjonowani, że nawet nie zamknęliśmy za sobą drzwi. Zapomnieliśmy, że w Dubaju grożą za to spore kary. Niestety inni goście hotelowi na nas donieśli. Pan z recepcji zawiadomił policję. Skończyło się na posterunku. Spędziliśmy tam 10 godzin. Dostaliśmy wysoką karę, bo aż 10 tys. euro grzywny. - wyznała kobieta.

Wesele / screen youtubeJAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SAM JEJ WIDOK NA NIEBIE WYWOŁUJE WIELKĄ GROZĘ. W ŚRODĘ POJAWIŁA SIĘ NAD POLSKĄ. CZYM JEST SUPERKOMÓRKA BURZOWA I JAK POWSTAJE? EKSPERCI ODPOWIADAJĄ