Całkiem nowe wieści prosto z Wielkiej Brytanii. Uwielbiane niegdyś przez tysiące Polek celebrytki – Trinny i Susannah, które zasłynęły dzięki prowadzeniu programów o tematyce modowej – przeszły przez wiele traumatycznych i ciężkich chwil w życiu. Niegdyś uznawane były za królowe stylu, dziś niewiele osób o nich pamięta. Co dzieje się u popularnych Brytyjek, Trinny i Susannah? Koniecznie przeczytaj!

Nie od dziś wiadomo, że popularne programy rozrywkowe o tematyce modowej czy kosmetycznej cieszą się w Polsce - ale i na całym świecie - ogromnym uznaniem od wielu lat. Programy mające na celu dodanie kobietom pewności siebie przez zmianę stylu, fryzury czy sposobu nakładania makijażu są od zawsze bardzo chętnie oglądane, a także wiele osób zgłasza się w roli uczetniczek.

Popularny niegdyś program “Trinny i Susannah ubierają Polskę” emitowany był w roku 2011 i oglądało go tysiące Polek. Tytułowe Brytyjki, czyli Trinny Woodall i Susannah Constantine zdobyły ogromną popularność i uznanie w Polsce, lecz kiedy program zdjęto z anteny, słuch po nich zaginął.

Przeszły ciężką drogę

Panie nie prowadzą już programów o tematyce modowej i jak się okazało, obie przeszły ciężkie chwile. Trinny Woodall niedawno wyznała publicznie, że jest uzależniona od botoksu i bardzo często korzysta z medycyny estetycznej. Susannah Constantine zaś przyznała się do nałogu alkoholowego.


JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SAM JEJ WIDOK NA NIEBIE WYWOŁUJE WIELKĄ GROZĘ. W ŚRODĘ POJAWIŁA SIĘ NAD POLSKĄ. CZYM JEST SUPERKOMÓRKA BURZOWA I JAK POWSTAJE? EKSPERCI ODPOWIADAJĄ