Jak przypomina portal "Super Express", po zaskakującym oświadczeniu o rozwodzie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, ruszyła lawina spekulacji, co mogło być przyczyną takiej decyzji. Tancerz zasugerował, że za koniec jego małżeństwa odpowiada inny mężczyzna. Podejrzenia mediów od razu padły na Macieja Kurzajewskiego. Ostatnio jednak mieliśmy okazję zobaczyć Cichopek z nowym partnerem.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel w maju bieżącego roku poinformowali o tym, że po 17. wspólnie spędzonych latach. Fani pary, która uchodziła przez lata za idealną, zaczęli zastanawiać się, co było powodem takiej decyzji. Oliwy do ognia plotek dolał wywiad tancerza, w którym zasugerował, że jego żona kogoś poznała.

To wywołało lawinę spekulacji, że serce aktorki mógł skraść jej partner z programu "Pytanie na śniadanie", Maciej Kurzajewski. Oboje konsekwentnie milczeli w sprawie tych doniesień, co tylko podsycało plotki. Podobnie, jak nagrania ich prywatnych rozmów.

Tym razem nie Kurzajewski!

Zamieszanie wokół pary nie odbiło się negatywnie na ich karierze. Władze stacji postanowiły wykorzystać ich popularność i powierzyli im między innymi poprowadzenie koncertu w Opolu. Ostatnio jednak Katarzynę Cichopek można było zobaczyć z innym partnerem u boku.

Zamiast Macieja Kurzajewskiego, u boku Kasi Cichopek pojawił się Tomasz Kammel. Nie ulega wątpliwości, że dość szybko udało im się znaleźć wspólny język. Fanów zachwycił ten niecodzienny duet. "Poprosimy, by prowadzili program na stałe" - komentowali wielbiciele "Pytania na śniadanie".

A wy, jak oceniacie duet Cichopek i Kammel?

To też może cię zainteresować: Kabaret Neo-Nówka nie zamierza poprzestać na skeczu "Wigilia 2022". Co z ich planami ma wspólnego Danuta Holecka

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Astrolodzy nie mają wątpliwości. Dla tych znaków zodiaku nadchodząca jesień nie będzie szczególnie łaskawa

O tym się mówi: To niepokojące wieści dla Polaków. Czy chmura radioaktywna może dotrzeć do Polski. W razie zagrożenia możemy mieć problem