Jak przypomina portal "Pomponik", Piotr Woźniak-Starak zginął w tragicznym wypadku motorówki na jeziorze Kisajno. Na jej pokładzie poza zmarłym producentem znajdowała się jeszcze jedna osoba - kelnerka o imieniu Ewa. Wielu internautów zastanawia się, co się stało z kobietą?

Trzecia rocznica śmierci Piotra Woźniaka-Staraka

18 sierpnia 2019 roku zapisał się w życiu bliskich Piotra Woźniaka-Staraka czarnymi zgłoskami. To właśnie wtedy zaczęły się poszukiwania producenta, który zaginął na jeziorze Kisajno. Około godziny 4 nad ranem, policja odebrała zgłoszenie o pływającej na jeziorze motorówce. Nikogo na niej nie znaleziono.

Feralnej nocy, Piotr Woźniak-Starak nie był na łodzi sam. Miała mu wówczas towarzyszyć kelnerka Ewa, która na co dzień mieszka w Łodzi, ale akurat wtedy dorabiała na Mazurach. Tamtego wieczora mąż Agnieszki Woźniak-Starak miał jej zaproponować, że swoją łodzią, podrzuci ją do domu.

Co wydarzyło się na łodzi Piotra Woźniaka-Staraka?

W trakcie wykonywania manewru skrętu, znajdujący się na pokładzie Woźniak-Starak i towarzysząca mu Ewa, wypadli do wody. Kobiecie udało się dopłynąć do brzegu mazurskiego jeziora. Niesty producent nie miał tyle szczęścia. Zmarł w skutek poniesionych obrażeń.

Kobieta złożyła zeznania w charakterze świadka. Po wszystkim kobieta zapadła się pod ziemię. Usunęła z mediów społecznościowych swoje profile, unikając mediów. Z doniesień medialnych wynika, że jakiś czas temu, znów miała aktywować swoje konto na Facebooku, zamieszczając wymowny wpis "Żyję" i zdjęcie wykonane na pokładzie łodzi.

Tabloidy spekulowały, że wróciła nad jezioro Kisajno, ale czy tak było faktycznie, nie wiadomo.

Co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Żona Karola Strasburgera zdobyła się na szczere wyznanie dotyczące jej małżeństwa. Co na to prowadzący "Familiadę"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Te grzyby znajdziemy w sierpniu w polskich lasach. Na co należy zwrócić uwwagę przy ich zbieraniu

O tym się mówi: Kabaret Neo-Nówka nie zamierza poprzestać na skeczu "Wigilia 2022". Co z ich planami ma wspólnego Danuta Holecka