Jak podaje portal "Pudelek", Agnieszka Chylińska była jedną z gwiazd Top of the Top Sopot Festival. Jak zawsze zachwycała talentem, choć uwagę przyciągały również nowe tatuaże, jakie pojawiły się na jej twarzy.

Nowe tatuaże Agnieszki Chylińskiej

Agnieszka Chylińska z pewnością należy do grona tych gwiazd, które nie boją się eksperymentować z własnym wizerunkiem. Artystka co jakiś czas zmienia kolor włosów, nie unikając przy tym jaskrawych barw. Przyzwyczaiła też fanów do pojawiającego się na jej głowie irokeza oraz tatuaży zdobiących jej ciało.

Chylińska była jedną z gwiazd, jakie pojawiły się na sopockiej scenie, w trakcie trwającego obecnie festiwalu. Paparazzi zrobili gwieździe zdjęcia jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem wydarzenia z jej udziałem. Ani fotografom, ani fanom piosenkarki nie umknęło to, że na jej twarzy pojawiły się dwa nowe tatuaże.

I tak, nad prawą brwią piosenkarki pojawiło się wytatuowane słowo "blessed", które oznacza "pobłogosławiona" lub "szczęśliwa". Wybór takiego tatuażu może świadczyć o tym, że w życiu artystki wszystko jest na właściwym miejscu i jest szczęśliwa.

Kolejny nowy tatuaż zdobi policzek Agnieszki Chylińskiej, znajdując się niedaleko ucha. Tym razem to nie jedno, ale aż trzy słowa wypisane w trzech odrębnych linijkach: "Never endig sorry".

Nowe tatuaże Agnieszki Chylińskiej/YouTube @Aktualności 24h
Nowe tatuaże Agnieszki Chylińskiej/YouTube @Aktualności 24h
Nowe tatuaże Agnieszki Chylińskiej/YouTube @Aktualności 24h

Fani od razu zwrócili uwagę na błąd, jaki się wkradł do drugiego słowa. Zabrakło w nim litery "n". Wielu zastanawia się, czy jest to celowy błąd, czy może kryje się za tym jakieś ukryte znaczenie. Jak myślicie?

Jak podobają się wam nowe tatuaże Agnieszki Chylińskiej?

To też może cię zainteresować: Lada dzień rusza wypłata czternastej emerytury. Kto może liczyć na dodatkowe świadczenie, a komu świadczenie nie przysługuje

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Te grzyby znajdziemy w sierpniu w polskich lasach. Na co należy zwrócić uwwagę przy ich zbieraniu

O tym się mówi: Żona Karola Strasburgera zdobyła się na szczere wyznanie dotyczące jej małżeństwa. Co na to prowadzący "Familiadę"