74-letnia Kathi Jenkins poszukując w sieci wrażeń, natknęła się na 27-letniego Devaughna Aubreya, który także miał założony profil na stronie dla dorosłych Adult FriendFinder.

Niecodzienna para budzi niezdrową sensację. Wyglądają jak babcia z wnukiem

Para z Teksasu – która ma 47-letnią różnicę wieku – zaczęła ze sobą randkować w 2021 roku, a obecnie są już zaręczeni i planują zalegalizować swój sensacyjny związek.

„Jest dla mnie taka idealna, jest bardzo doświadczona w życiu i dużo mnie uczy. Nigdy się nie kłócimy, zawsze możemy rozmawiać bez krzyków i całkowicie jej ufam” – zakomunikował Aubrey mediom.

„Kathi wie, jak sprawić, żebym czuł się lepiej, kiedy jestem zdenerwowany i smutny, ale wtedy bardziej za nią tęsknię” – zachwycał się narzeczoną 27-latek. „Myślę, że podoba mi się, ile ma lat, ponieważ lubię starsze kobiety, niezależnie od tego, czy potrzebują chodzika i tak dalej. Nigdy mi to nie przeszkadzało”.

„Nikt nigdy nie kochał mnie tak całkowicie” – powiedziała. „Devaughn jest miły i wspiera. Uważa, że ​​jestem piękna, utalentowana i inteligentna”. Zakochana para powiedziała, że ​​ich rodzina i przyjaciele początkowo byli nieco zaskoczeni różnicą wieku, ale teraz zaakceptowali to i bardzo wspierają.

O tym się mówi: Noworodek znaleziony w komodzie wystawionej na śmietnik. Trwa policyjne śledztwo

Zerknij: Oszuści znów dali o sobie znać. Wykorzystują czternastą emeryturę. Resort rodziny, pracy i polityki społecznej ostrzega seniorów