Jak przypomina portal "Plotek", choć Agnieszka Chylińska należy do grona najbardziej rozpoznawalnych polskich gwiazd, to o jej życiu prywatnym wiadomo stosunkowo niewiele. Artystka od 12 lat jest szczęśliwą mężatką. Wspólnie z ukochanym Markiem doczekała się narodzin trójki dzieci. Co jeszcze wiadomo o mężu byłej wokalistki O.N.A.?

Życie prywatne nie na sprzedaż

Choć wiele gwiazd polskiego show biznesu wystawia swoje życie prywatne na widok publiczny, wciąż znajdą się artyści, którzy zachowują je tylko dla siebie. W gronie tych drugich znajduje się między innymi Agnieszka Chylińska.

Wiadomo, że piosenkarka stawała na ślubnym kobiercu dwukrotnie. Jej pierwszym mężem był Krzysztof Krysiak. Małżeństwo rozpadło się po zaledwie 16. miesiącach. Niewiele później w życiu Agnieszki Chylińskiej pojawił się tajemniczy Marek. O wybranku piosenkarki wiadomo dość niewiele.

Wiadomo, że para wzięła ślub w 2010 roku. Para doczekała się trójki dzieci: Ryszarda, Estery i Krystyny. Okazuje się, że para poznała się w pracy, choć Marek nie jest związany z show biznesem. Mężczyzna jest grafikiem i informatykiem, który projektował okładki płyt i plakaty zespołu O.N.A.

"Marek potrafił zobaczyć w obrazoburczej i zmęczonej życiem gwieździe człowieka, wrażliwą dziewczynę. Był wytrwały, czekał na mnie" - zdradziła w jednym z wywiadów Agnieszka Chylińska.

W 2019 roku Agnieszka Chylińska zdementowała plotki o tym, że jej mąż jest Romem, które narosły po jednej z jej wypowiedzi. Zdradziła wówczas, jak wygląda jej mąż. "Mój mąż jest łysym blondynem z niebieskimi oczami" - opisywała ukochanego.

Myślicie, że więcej gwiazd powinno brać przykład z Agnieszki Chylińskiej w kwestii zachowywania życia prywatnego tylko dla siebie?

To też może cię zainteresować: Przyjaciel Lecha Wałęsy zdradził prawdę na temat byłego prezydenta. Uwielbia "wrzucać kamyczki w tryby i patrzeć, co się stanie"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Uwielbiałam poczekalnię w przychodni. Ciągnęło mnie tam z ogromnej samotności. Nagle wszystko stanęło na głowie

O tym się mówi: Na takie emerytury mogą liczyć wojskowi. Kwoty wywołują spore poruszenie