Jak przypomina portal "Super Express", w marcu tego roku Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili, że po 17 wspólnie spędzonych latach, zdecydowali się rozstać. Tancerz nie ukrywał, że mocno przeżył decyzję o rozwodzie. Był to dla niego na tyle trudny czas, że zdecydował się skorzystać z pomocy terapeuty. W ostatnim czasie wiele mówi się o tym, że Marcin Hakiel znalazł nową miłość. Co on sam ma do powiedzenia na ten temat?

Niespodziewane rozstanie

Wiadomość o rozstaniu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela była sporym zaskoczeniem dla fanów pary. Do tej pory uchodzili za idealną parą, zresztą oni sami skrupulatnie dbali o to, aby tak włąśnie ich postrzegano. Fani zaczęli zastanawiać się, co było powodem ich niespodziewanego rozstania. Zaczęto spekulować, że może chodzić o zdradę.

Plotki te podsycił sam Marcin Hakiel, który w rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską zasugerował, że to jego żona znalazła kogoś innego. To wywołało kolejną falę spekulacji na temat domniemanego wybranka Katarzyny Cichopek. Łączono ją głównie z Maciejem Kurzajewskim, z którym prowadzi program "Pytanie na śniadanie".

Nowa partnerka Marcina Hakiela

Ostatnio dużo mówi się o tym, że Marcin Hakiel znalazł nową miłość. Z doniesień tygodnika "Na Żywo" dowiedzieliśmy się, że para miała poznać się w sieci. Połączyła ich filozofia życiowa, a także wspólne pasje. Tancerz do tych doniesień odniósł się bardzo oszczędnie, oznajmiając, że był już w jednym medialnym związku i nie planuje tego powtarzać.

Pod jednym z ostatnich zdjęć tancerza, jedna z jego fanek wprost zaytała go o to, kiedy będziemy mieli okazję zobaczyć jego nową ukochaną? Marcin Hakiel nie zwlekał specjalnie z odpowiedzią. "Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu" - napisał w komentarzu Hakiel.

Jak interpretujecie słowa tancerza?

To też może cię zainteresować: Oszuści znów dali o sobie znać. Wykorzystują czternastą emeryturę. Resort rodziny, pracy i polityki społecznej ostrzega seniorów

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Katarzyna Sokołowska zaskoczyła swoich fanów. Pochwaliła się zdjęciami synka

O tym się mówi: Duchowny zabrał głos w sprawie dzieci urodzonych dzięki metodzi in vitro. Jego wpis rozwiewa wszelkie wątpliwości