Jak przypomina portal "Super Express", 49-letnia Katarzyna Sokołowska powitała niedawno na świecie swoje pierwsze dziecko. W trakcie ciąży, Sokołowska pozostawała aktywna zawodowo, biorąc udział w nagraniach do nowej edycji programu "Top Model". Teraz zdradziła, czy po narodzinach synka zamierza wrócić do pracy.

Czy Katarzyna Sokołowska wróci do pracy?

Katarzyna Sokołowska od lat reżyseruje pokazy mody, a także zasiada w jury programu "Top Model". W marcu tego roku Sokołowska zaskoczyła wszystkich informacją, że ona i jej partner spodziewają się dziecka. Chłopczyk przyszedł na świat w lipcu i z miejsca skradł serca swoich rodziców, którzy z niecierpliwością oczekiwali jego narodzin.

Przez całą ciążę Katarzyna Sokołowska pozostawała aktywna zawodowo. Przyznała, że czuła się dobrze, dzięki czemu praca nie była jakimś szczególnie trudnym wyzwaniem. Tym bardziej, że cała ekipa programu dbała o to, aby czuła się bezpiecznie i nie była specjalnie przeciążona pracą.

Co dalej z pracą Katarzyny Sokołowskiej?

Katarzyna Sokołowska nie tylko dba o to, aby nie zdradzać wizerunku swojej pociechy. Po porodzie zamieściłą tylko rozczulającą fotografię stópek chłopca. Imię pociechy Sokołowskiej zdradził jej kolega z "Top Model", Marcin Tyszka. Okazuje się, że jurorka zdecydowała się na dość niecodzienne imiona. Chłopiec nazywa się Iwo Lew.

Sokołowska w programie "Co za tydzień" zdradziła za to, że na razie nie zamierza wracać do aktywności zawodowej. Z pełnym przekonaniem powiedziała, że najważniejszy jest dla niej teraz jej synek. Dodała, że podejmuje tę decyzję "bez żalu". Zapewniła, że z czasem z całą pewnością wróci do pracy, ale to jeszcze nie ten czas.

Spodziewaliście się takiej decyzji?

To też może cię zainteresować: Przyjaciel Lecha Wałęsy zdradził prawdę na temat byłego prezydenta. Uwielbia "wrzucać kamyczki w tryby i patrzeć, co się stanie"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Uwielbiałam poczekalnię w przychodni. Ciągnęło mnie tam z ogromnej samotności. Nagle wszystko stanęło na głowie

O tym się mówi: Świadczenie 500 plus dla seniora trafi do większego grona odbiorców. Kto będzie mógł skorzystać z tej formy wsparcia